Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

VERSLUMO UGDYMO PROFESINIAME MOKYME TARPTAUTINĖ PATIRTIS
LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0797

Dotacijos gavėjas: Kėdainių profesinio rengimo centras

Partneriai:
Šiaulių profesinio rengimo centras
Jonavos politechnikos mokykla

Projekto tikslas: Padėti projekto dalyviams geriau įvertinti profesinių mokymo programų turinį, supažindinti su naujausiais pasiekimais profesinio rengimo srityje, praktine verslumo ugdymo patirtimi.

Biudžetas: 13.380 EUR.

Finansavimo šaltinis: Leonardo da Vinci programa.

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.

Vykdymo eiga:

2012 m. lapkričio mėn. 8 – 15 d. buvo organizuotas projekto dalyvių vizitas Turkijoje, Nevşehir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi mokykloje. Vizite dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo profesijos mokytoja Jurgita Dembinskienė. Vizito metu priimančioji organizacija supažindino projekto dalyvius su Turkijos šalies švietimo sistema, profesinio mokymo organizavimu, profesinio mokymo baze, Turkijos teisine/ekonomine aplinka, kuri skatina verslumą. Projekto dalyviai apsilankė Kapadokijos regioninės plėtros agentūroje ir susipažino su šio regiono ekonomine veikla, diskutavo apie profesinio rengimo ir verslumo ugdymo sąveikos sistemos sukūrimą. Taip pat profesinio mokymo specialistai apsilankė formalaus ir neformalaus profesinio mokymo įstaigose. Čia jie susipažino su profesinių dalykų praktinėmis/teorinėmis užduotis, skirtomis mokinių verslumo teorinėms žinioms ir praktiniams įgūdžiams formuoti, mokinių praktinio mokymo firmos darbo organizavimu. Turkijoje buvo aplankytos įvairios verslo įmonės: „Wiserol“ , „STARCELIKAPI“, „Blokbims“, „Fiat Auto Servise“, „Bahtiyar dogan“. Mobilumo metu projekto dalyviai supažino su mokymo metodikomis, įgijo verslumo ugdymo integravimo į profesinio mokymo procesą praktinės patirties. Stažuotėje dalyviai tobulino ne tik savo profesinę kvalifikaciją, profesines užsienio kalbos žinias, bendrakultūrines kompetencijas, bet ir pasidalino asmenine patirtimi.

 

2013 m. vasario mėn. 24 – kovo 2 d. vyko projekto dalyvių mobilumo vizitas Ispanijoje, Baskų krašto Bilbao mieste. Vizito metu Šiaulių profesinio rengimo centrą atstovavo profesijos mokytojas Arvidas Bargaila. Vizito metu projekto dalyviai apsilankė profesinėse mokyklose, susipažino su praktiniais metodais, formomis, taikomomis verslumo ugdyme, susipažino su mokyklose veikiančiais verslumo ugdymo projektais URRATSBAT ir EJE. Mobilumo metu projekto dalyviai supažino su mokymo metodikomis, įgijo verslumo ugdymo integravimo į profesinio mokymo procesą praktinės patirties.

 

2013 m. balandžio 4 – 11 d. buvo organizuotas projekto dalyvių mobilumo vizitas Maltoje. Vizito tikslas – įgyti žinių plėtoti profesiniame mokyme dalyvaujančių specialistų kompetencijas, reikalingas sėkmingam verslumo ugdymo integravimui į profesinio rengimo procesą. Stažuotėje Šiaulių profesinio rengimo centrą atstovavo profesijos mokytoja Laimutė Dimšienė. Dalyvius priėmė projekto partneriai Sans Frontier Europe, kurie supažindino su Maltos šalies švietimo sistema, profesiniu mokymu, verslumo ugdymo projektais. Business First – Malta Enterprise organizacijos, kuri atsakinga už verslo plėtrą ne tik šalyje, bet ir visame pasaulyje, atstovė L. M. Farrugia supažindino dalyves su organizacijos vykdoma veikla. Mokytojos lankėsi įvairiose profesinio mokymo įstaigose: menų, technologijų ir mokslo kolegijoje; tarptautiniame turizmo institute; verslo ir paslaugų mokymo įstaigoje. Vizito dalyvės apžiūrėjo šių mokyklų mokymo bazes ir susipažino su vykdoma profesine veikla, verslumo ugdymo koncepcija. 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif