Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

ŽALIOJI MOKYKLA. PRADŽIA
LLP-LdV-IVT-2013-LT-0832

Dotacijos gavėjas: Šiaulių profesinio rengimo centras

Partneriai:
VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla
Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras
Joniškio žemės ūkio mokykla
Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras

Projekto tikslai:
1. Tobulinti mokinių profesinius įgūdžius, susipažindinant ir praktiškai taikant naujausias darbo technologijas, išbandant inovatyvius metodus, įgyjant naujų kompetencijų ir žinių dirbti komandoje su specialistais.
2. Tobulinti tarpasmeninio bendradarbiavimo kompetencijas, ugdant gebėjimus darbui tarpkultūrinėje aplinkoje.
3. Gerinti bendrosios ir profesinės užsienio kalbos kompetencijas.
4. Skatinti ir vystyti projekto dalyvių socialinį sąmoningumą ekologijos srityje.

Biudžetas: 34.097 EUR.

Finansavimo šaltinis: Leonardo da Vinci programa.

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.

2013 m. lapkričio 17 - gruodžio 7 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos ir mechanikos skyriaus Mechanikos sektoriaus mokiniai (automobilių mechaniko specialybės - Mindaugas Mačekūnas (SAM12/1 gr.), Irmantas Mendzaris (SAM12/1 gr.), Mildaras Žalys (SAM11 gr.), Laimonas Šiuša (SAM12/2 gr.) ir automobilių elektromechanikas Linas Jakštas (SAE11 gr.)), kartu su kitais 3 projekto dalyviais, variklinių transporto priemonių švietimo posričio programų mokiniais iš VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro, atliko trijų savaičių praktinę stažuotę Vokietijoje, Burgdorf ir Lehrte miestuose. Praktinę stažuotę organizavo Vokietijos priimanti organizacija Berufsbildende Schulen Burgdorf-Lehrte.
Projekto dalyviai mokėsi taikyti šiuolaikines diagnostines priemones, dirbdami su moderniomis technologijomis, medžiagomis, įrengimais ir priemonėmis Vokietijos automobilių servisuose. Jie įgijo naujų praktinių profesinių įgūdžių, patobulino tarpasmeninio bendradarbiavimo kompetencijas, ugdydami gebėjimus darbui tarpkultūrinėje aplinkoje pagerino bendrosios ir profesinės užsienio kalbos kompetencijas, pagilėjo projekto dalyvių supratimas ir socialinis sąmoningumas ekologijos srityje, padidėjo mokinių mokymosi motyvacija, tiesiogiai įtakojanti ugdymo proceso efektyvumą. Be to, projekto dalyviai gilino vokiečių kalbą, susipažino su Vokietijos kultūra.
Stažuotės pabaigoje visiems dalyviams buvo išduoti stažuotės dokumentai – sertifikatai ir Europass mobilumo dokumentai, atspindintys įgytus ir patobulintus gebėjimus bei darbinius įgūdžius.


 

2014 m. vasario 3 – 25 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus konditerio specialybės mokinės vyko į stažuotę Suomijoje, Haapavesi profesinėje mokykloje.
Haapavesi profesinė mokykla yra sudaryta iš dviejų skyrių – Technikos skyriaus ir Paslaugų – gamtos skyriaus. Projekto dalyvėms buvo suteikta galimybė praktiką atlikti abiejuose skyriuose esančiose virtuvėse, o taip pat ir viename iš skyrių įkurto restorano virtuvėje. Mokinės susipažino su kitokia darbo virtuvėje kultūra, įgijo naujų naudingų profesinių įgūdžių maisto ruošimo srityje, patobulino šnekamosios anglų kalbos gebėjimus, susipažino su suomių kalba ir kultūra.
Projekto dalyvėms buvo organizuotas turiningas laisvalaikis: žiemos linksmybės su sniego batais, sniego motociklais, suomiškomis rogutėmis. Mokinės aplankė ir Centria universitetą, dalyvavo tradiciniame kasmetiniame mokyklos renginyje „Rat Race“, kuris yra Šiaulių profesinio rengimo centre rengiamų profesinio meistriškumo konkursų atitikmuo.
Projekto dalyvės iš stažuotės Suomijoje grįžo pilnos šiltų emocijų, naujų idėjų bei įkvėpimo mokytis. Merginos ne tik patobulino praktinius įgūdžius, bet ir tarpasmeninio bendravimo kompetencijas, įgijo daugiau pasitikėjimo savimi, susirado naujų draugų, o įgyta praktinė patirtis padės rengiantis baigiamiesiems kvalifikaciniams egzaminams.

 


 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif