Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

PEAL: PARTNERSHIPS IN E-COMMERCE SHARING ACTIVITIES AND LEARNING (partneriai)
2017-1-DK01-KA202-034285
 

Dotacijos gavėjas: Tradium Vocational Education and Training school, Randers, Denmark

Projekto biudžetas: 149345.00 Eur

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.


Projekto partnerių susitikimas Danijoje

Lapkričio 1–3 dienomis Danijos „Tradium“ profesinėje mokykloje vyko pirmasis „Erasmus+“ programos strateginių partnerysčių profesinio mokymo projekto Nr. 2017-1-DK01-KA202-034285 „E-commerce sharing activities and learning“ („PEAL“) partnerių susitikimas. Danijos „Tradium“, Olandijos „DaVinci“ ir „Nooderpoor“, Didžiosios Britanijos „Bridgwater & Taunton College“, Ispanijos „Stucom“ atstovai ir Lietuvos Šiaulių profesinio rengimo centro profesijos mokytojai Mindaugas Bartkus ir Aidas Švambaris pristatė savo mokymo įstaigas, aptarė projekto įgyvendinimo eigą, veiklas, diskutavo apie pasiekimus elektroninės komercijos mokymo srityje, socialinėje partnerystėje.
Susitikime dalyvavo ir „Erasmus+“ programos Danijos valstybinės agentūros atstovė Johanne Toft-Petersen, kuri akcentavo pagrindinius projekto vykdymo principus, sąlygas ir įsipareigojimus.
Susitikimo dalyviai susipažino su Tradium mokykla, profesinio mokymo aplinka.

Projekto partnerių susitikimas Barselonoje

Sausio 30–31 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centro atstovai: profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus ir projektų vadovė Kristina Mielienė dalyvavo antrajame „E-commerce sharing activities and learning" (PEAL) Nr. 2017-1-DK01-KA202-034285 partnerių susitikime, Barselonoje  „Stucom“ mokykloje.  Į Barseloną atvyko projektų vadovai ir elektroninės prekybos profesijos mokytojai iš „Tradium“ (Danija), „DaVinci“ ir „Nooderpoor“ (Olandija),  „Bridgwater & Taunton College“ (Didžioji Britanija), „Stucom“ (Ispanija) ir  Šiaulių profesinio rengimo centro. Dalyviai diskutavo apie mokinių, norinčių dalyvauti projekte atrankos reikalavimų. Taip pat aptarti studentų stažuočių biudžetai bei naujai kuriamos informacinės sistemos elektroninės prekybos mokytojams (puslapio) kūrimo gairės. 

Projekto eiga bus viešinama facebook puslapyje:
https://www.facebook.com/PEAL-1886845544977362/

 

 

Mobilumo vizitas Anglijoje

 Balandžio 4 –16 dienomis du prekybos ir verslo skyriaus mokiniai ir profesijos mokytoja vyko į „Partnerships in E-commerce sharing activities and learning“ (PEAL) projekto mobilumo vizitą Anglijoje „Bridgwater and Tauton“ koledže. Dvi savaitės trukusios stažuotės metu mokiniams buvo paskirta užduotis – parengti pasirinktos įmonės elektroninės prekybos plėtojimo strategiją. Vizito metu Šiaulių profesinio rengimo centro profesijos mokytoja ir profesijos mokytojai, iš kitų projekte dalyvaujančių šalių, diskutavo apie elektroninės prekybos programą, kas svarbu rengiant mokomąją medžiagą, pasidalino užduotimis. Visa sukurta medžiaga bus galima naudotis pasibaigus projektui ir tikimąsi, kad tai bus naudinga mokomoji priemonė visų projekto partenerių šalių mokymo įstaigoms.

 

 

Mobilumo vizitas Lietuvoje

Gegužės 21 dieną prekybos ir verslo skyriuje sutikti „Partnerships in E-commerce sharing activities and learning“ (PEAL) dalyviai: 10 mokinių iš Danijos, Olandijos, Ispanijos ir Anglijos mokyklų taip pat jų profesijos mokytojai. Mobilumo vizito, trukusio dvi savaites, metu mokiniai gavo užduotis – plėtoti, sukurti elektroninės parduotuvės veikimo strategiją. Stažuotės metu mokytojai dalyvavo konferencijoje, kurioje dalinosi patirtimi apie savo šalyje veikiančių elektroninių parduotuvių veiklą.

 

Projekto partnerių susitikimas Olandijoje

Birželio 26-27 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centro atstovai: profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus ir projektų vadovė Kristina Mielienė dalyvavo trečiajame „E-commerce sharing activities and learning" (PEAL) Nr. 2017-1-DK01-KA202-034285 projekto partnerių susitikime, Olandijoje „Noorderpoort“ mokykloje. Iš įvairių Europos šalių susirinkę projekto partneriai teikė idėjas apie tolimesnį projekto vystymą, svarstė, kaip gerinti mokinių ir profesijos mokytojų vizitų kokybę, diskutavo apie projekto galutinį tikslą – elektronines prekybos mokymo gairių sukūrimą.

 

 

Europass.png
vet mobility.JPG
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif