El. paštas info@sprc.lt

2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Mokinių štangos spaudimo varžybos

2015 11 23

Lapkričio 20 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriuje ketvirtą kartą vyko Šiaulių regiono mokinių štangos spaudimo gulomis varžybos. Varžybose dalyvavo 9 komandos (56 dalyviai) iš Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos, Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos, Kelmės rajono Šaukėnų gimnazijos, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, Akmenės rajono Ventos gimnazijos, Šiaulių profesinio rengimo centro, Pakruojo „Extreme Gym“ ir Šiaulių „Elados“ sporto klubų.
Absoliučiu varžybų nugalėtoju asmeninėje įskaitoje tapo Lukas Bružas (Šiaulių PRC Jėgos trikovės būrelis, treneris – Romualdas Miškūnas), išspaudęs 140 kg svorio štangą. Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokiniai, antrąją vietą užėmė Šiaulių profesinio rengimo centro, trečiąją – Akmenės rajono Ventos gimnazijos mokiniai.
Tarp dalyvių varžėsi 2015 metų pasaulio jaunių jėgos trikovės absoliutus čempionas Egidijus Valčiukas, 2015 metų Europos jaunių štangos spaudimo vicečempionas Rokas Damkus, 2015 metų pasaulio jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionato dalyvis Tautvydas Sutkus.
Šių varžybų iniciatorius – Šiaulių PRC kūno kultūros mokytojas Romualdas Miškūnas, pagrindinis organizatorius ir rėmėjas – Šiaulių profesinio rengimo centras. Prizus įsteigė Šiaulių sporto ir sveikatingumo klubas „Impulsas“. Varžyboms teisėjavo teisėjų brigada, vadovaujama Lietuvos jėgos trikovės rinktinės trenerio Antano Griciaus.