Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

„Laiko ženkluose“ atskleista Žemaitės paslaptis

2015 12 11


Gruodžio 11 dieną jau šeštąjį kartą įvyko edukacinis – kultūrinis renginys „Laiko ženklai“, kurį organizavo Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyriaus mokytojai ir mokiniai. Šiais metais jis vyko Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje, į kurį kviesti dalyvauti nuolatiniai šio renginio dalyviai, bet ir stengtasi suburti Šiaulių krašto bei Šiaulių PRC bendruomenę.
„Laiko ženklai“ pradėti iškilmingu Šiaulių profesinio rengimo centro ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos bendradarbiavimo sutarties pasirašymu. Bibliotekos direktorė Rūta Žirgulytė ir Šiaulių profesinio rengimo centro direktorius Saulius Dargužas sveikino gausų dalyvių būrį, linkėjo kūrybingo darbo.
„Laiko ženkluose“ šiemet dalyvavo daugiau nei 150 mokinių, 51 mokytojas iš 11 Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų. Perskaityti ir pristatyti 17 žodinių ir 8 stendiniai pranešimai. Labiausiai pradžiugino Maironio lietuvių literatūros muziejaus direktorė, poetė, prozininkė A. Ruseckaitė pristatydama naujausią savo knygą „Žemaitės paslaptis“ bei Šiaulių universiteto profesorius S.Valentas atsakydamas į klausimą „Kaip ošia Antano Baranausko „Anykščių šilelis?“.
 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif