Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Šiauliuose šurmuliavo pirmoji regione mokomųjų mokinių bendrovių mugė

2016 03 07


Kovo 4 d. viename Šiaulių prekybos ir laisvalaikio centre vyko pirmoji Šiauliuose mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) mugė. Į MMB mugę „Mes verslūs, o tu?“ pristatyti savo kuriamų produktų ir teikiamų paslaugų sugužėjo 20 mokomųjų mokinių bendrovių iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Vilkaviškio ir Šiaulių regiono.
Mugės dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių profesinio rengimo centro direktorius Saulius Dargužas.
Kompetentinga verslininkų komisija vertino veiklių jaunų žmonių, turinčių didelių tikslų sau ir Lietuvai - nuo ekologiškų rašiklių, reklamos paslaugų iki neįgalių vaikų socializacijos darbo – idėjas ir veiklą.
Šiaulių profesinio rengimo centrui mugėje atstovavo Buitinių paslaugų skyriuje veikianti MMB „BLACK AND RED“. Bendrovė buvo apdovanota „Už kuriamą didžiausią pridėtinę vertę“ ir pripažinta „Geriausia mokomąja bendrove Šiaulių mieste“.
Pagrindinė mugės iniciatorė Buitinių paslaugų skyriaus ekonomikos ir verslo mokytoja Reda Valiukienė šiuo renginiu kvietė Šiaulių regiono visuomenę ir mokyklas daugiau dėmesio skirti moksleivių verslumo ugdymui.
„Dalyvaudami tokiose mugėse kaip ši, moksleiviai gauna naudingos patirties ir patyrusių verslininkų įžvalgų, taip jie noriai tobulėja ir ugdo savo bendruosius ir profesinius įgūdžius,“ – džiaugėsi VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ direktorius Justinas Noreika.
Daugiau nuotraukų facebook paskyroje Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius
 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif