Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Iškovota Lietuvos Respublikos Prezidentės taurė „EURO FIT – 2016“ konkurse

2016 11 23


Š. m. lapkričio 20 dieną, Kaune, lengvosios atletikos manieže vyko jau tradiciniais tapę Lietuvos sveikuolio rinkimai – „EURO FIT - 2016“ konkursas, kuris sutraukė apie 300 dalyvių iš visos Lietuvos. Šio konkurso tikslas – skatinti judėti, varžytis ir atrasti miestuose bei rajonuose sveikiausius žmones, pademonstruoti jų fizinio kūno galimybes. Tai puiki galimybė palyginti save su kitais tos pačios amžiaus grupės žmonėmis, įvertinti savo fizinį pajėgumą.

Lietuvos Respublikos Prezidentės taurės fizinės sveikatos vertinimo konkurse, 16-17 metų amžiaus grupėje, nugalėtoja tapo sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės moksleivė Viktorija Adomaitytė, o Šiaulių miesto rinktinė, sudaryta iš mokinių Deimantės Mikšytės ir Žydrūnės Staškevičiūtės, užėmė 3-ąją vietą. Mokines ruošė sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės profesijos mokytojas Romualdas Miškūnas.

Savo jėgas fizinio kūno vertinimo konkurse pagal EUROFIT ir EGREPA testus išbandė ir sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokinys Donaldas Senulis, kurį konkurse dalyvauti paskatino profesijos mokytojas Robertas Baranauskas.

Šiaulių profesinio rengimo centro bendruomenė sveikina konkurso dalyvius ir jų mokytojus.

Europass.png
vet mobility.JPG
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif