Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Pasirašyta nauja bendradarbiavimo sutartis

2016 11 28


Lapkričio 28 d. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Eduardas Bivainis, Šiaulių profesinio rengimo centro direktorius Saulius Dargužas bei dar 46 mokymo įstaigos, verslo įmonės ir kitos organizacijos pasirašė bendradarbiavimo sutartis. Sutartimi Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir Šiaulių profesinio rengimo centras oficialiai įteisino iki šiol vykusį bendradarbiavimą ir įsipareigojo toliau plėtoti veiklą, skatinančią verslo, švietimo, kultūros, mokslo, nevyriausybinių organizacijų ir kitų institucijų partnerystę, ugdant mokinių sąmoningumą, pilietiškumą, kūrybiškumą, socialines ir lyderystės kompetencijas.
Sutartimi partneriai numatė aktyviai bendradarbiauti kartu ir sukurti bei organizuoti Šiaulių miesto mokinių profesinio veiklinimo užsiėmimus, užtikrinti sklandų virtualaus kalendoriaus veikimą ir pildymą užsiėmimams įvykti, rengti ir įgyvendinti bendrus, abipusiai naudingus projektus, teikti mokiniams konsultacijas profesinės veiklos ir galimos karjeros klausimais.
Renginio metu visus socialinius partnerius aptarnavo ir vaišino Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus padavėjo – barmeno specialybės mokiniai.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif