Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
baneris 2.jpg
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Draugo diena Prekybos ir verslo skyriuje

2016 12 01


 Lapkričio 30 dieną Prekybos ir verslo skyriuje organizuota Draugo diena - renginys, skirtas padėkoti socialiniams partneriams už jų pagalbą, palaikymą, paramą ir patarimus.
Renginį pradėjo sopranas Diana Tiškovaitė atlikusi dainą „Kregždutės“. Visus susirinkusius bendruomenės vardu sveikino skyriaus vedėja dr. Renata Veršinskienė ir pristatė dovaną – Advento patiekalų degustaciją.
Apie Adventą, Kūčių tradicijas priminė Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonas teol. lic. Saulius Paliūnas. Dizaineris, kultūros istorikas Vilius Puronas papasakojo apie istorinius tradicinius Advento patiekalus.
Svečiai buvo vaišinami aukštaičių, žemaičių, dzūkų ir suvalkiečių patiekalais, iš kurių renginio pabaigoje turėjo išrinkti skaniausią.
Viso vakaro metu skambėjo Advento giesmės, atliekamos D. Tiškovaitės, svečiai dalinosi, kaip mini Adventą, kaip švenčia Kūčias, kokius patiekalus gamina.
Renginio pabaigoje buvo išrinktas skaniausias patiekalas – dauguma pasisakė už neįprastus dzūkų burokėlių blynus ir tradicinį žemaičių kastinį.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif