Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Metų pabaiga Prekybos ir verslo skyriuje

2016 12 19


Š. m. gruodžio 5 - 7 dienomis Prekybos ir verslo skyriaus vedėja R. Veršinskienė ir mokytojai M. Bartkus, M. Misevičienė, Č. Abromaitis ir J. Jasnauskaitė vyko į Baltarusiją, kur dalyvavo Gardino prekybos koledže organizuotoje konferencijoje „Naujų technologijų vaidmuo profesinio mokymo tobulinime“. Mokytojai lankėsi pamokose, bendravo su mokytojais ir mokiniais, apžiūrėjo edukacines erdves, taip pat vyko į praktines vietas, esančias miesto įmonėse. Susitikime su mokyklos administracija ir mokytojais buvo aptartos tolesnio bendradarbiavimo, mokinių mainų galimybės.
Š. m. gruodžio 12 - 15 dienomis skyriuje lankėsi Rusijos tradicinės kultūros koledžo (Sankt Peterburgas) mokiniai ir mokytojai. Pirmoji viešnagės diena prabėgo Rygoje, kur buvo aplankytas zoologijos sodas, reikšmingiausi objektai. Antrąją dieną svečiai buvo supažindinti su Prekybos ir verslo skyriaus veikla, rengiamomis specialybėmis, pristatytos edukacinės erdvės. Visos viešnagės metu netrūko praktinės veiklos: mokiniai ir mokytojai dalyvavo konditerio praktiniame užsiėmime, kurio metu kepė ir dekoravo kalėdinius namelius, minkė tešlą ir kepė kūčiukus, skyriaus valgyklos virtuvėje mokėsi gaminti cepelinus. Svečiams buvo organizuota kultūrinė programa: V. Puronas supažindino su Šiaulių istorija ir žymiausiomis vietomis, svečiai vyko į Kryžių kalną, lankėsi saldainių fabriko „Rūta“ muziejuje ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime, o taip pat prisijungė prie skyriaus bendruomenės Šv. Liucijos šventėje ir skyriaus kiemelyje įžiebė Kalėdų eglę.
Š. m. gruodžio 16 dieną artėjančių švenčių proga Prekybos ir verslo skyriaus būsimieji konditeriai ir jų profesijos mokytoja Daiva Vidugirienė prekybos centro „Arena“ lankytojams dovanojo imbierinį „Kalėdinį miestelį“. Darbščių ir kūrybingų konditerių komanda kelias savaites kepė, lipdė ir puošė žiemiškos, nuotaikingos ir kvapnios kompozicijos objektus: namelius, bažnyčią, upeliuką, šalia susėdusius žvejus, tupinčius šuniukus ir kt.
„Kalėdinis miestelis“ šiauliečius ir miesto svečius džiugins iki Trijų karalių šventės. Kviečiame apsilankyti!


 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif