Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
baneris 2.jpg
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Profesionaliausio prekybininko konkursas

2017 04 06


2017 m. balandžio 6 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriuje vyko respublikinis mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Profesionaliausias prekybininkas“. Konkurse dalyvavo 22 mokiniai iš 10 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų, kuriose yra mokoma prekybos darbuotojo specialybės.
Prieš konkursą visi dalyviai burtų keliu buvo suskirstyti į komandas po du mokinius. Konkurso metu komandos atliko užduotis, susijusias su kasdienine prekybininko praktine veikla: parengė prekės pristatymą, aptarnavo pirkėją dirbant kompiuteriniu kasos aparatu, užpildė kasos pajamų orderį. Viso konkurso metu buvo vertinamas būsimų prekybininkų profesinis pasirengimas, užduočių atlikimo tikslumas ir greitis, komunikabilumas.
Konkursą stebėjo ir mokinių darbą vertino komisija, kurią sudarė VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro profesijos mokytoja metodininkė Danutė Lazutkienė, UAB „Vagos prekyba“ knygyno direktorė Violeta Murzienė bei MAXIMA LT, UAB parduotuvės pamainos viršininkė Brigita Purlytė.
Susumavus rezultatus diplomais ir socialinių partnerių dovanomis apdovanotos 3 geriausios komandos:
I vieta: Viktorija Kačinskytė (Šiaulių profesinio rengimo centras) ir Aistė Cirtautaitė (VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla).
II vieta: Tadas Pavlavičius (Šiaulių profesinio rengimo centras) ir Kamilė Venclovaitė (Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla).
III vieta: Erika Gluodytė (Kelmės profesinio rengimo centras) ir Deimantė Vaineikytė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla).
Konkurse dalyvavo mokiniai iš VšĮ Alantos technologijų ir verslo mokyklos, Mažeikių politechnikos mokyklos, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos, Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro, Žeimelio žemės ūkio mokyklos, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centro bei Šiaulių profesinio rengimo centro.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif