Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

„Šagrenei“ – bronzinis apdovanojimas

2017 05 04


Balandžio 28 d. Simulith centras, Imitacinių bendrovių asociacija, Švietimo ir mokslo ministerija ir Kėdainių profesinio rengimo centras organizavo jau 21-ąją Tarptautinę imitacinių bendrovių mugę Kėdainiuose. Dalyvavo 33 imitacinės bendrovės iš Lietuvos aukštųjų bei profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų. „Online Skype“ programos pagalba komandų atstovai bendravo, sudarinėjo sutartis, tarėsi dėl tolimesnio bendradarbiavimo su Kanados, Ispanijos, Rumunijos, Rusijos, Italijos imitacinėmis bendrovėmis.
Mugės metu vyko aukcionas, kurio metu per 1,5 minutės reikėjo kūrybiškai, originaliai pristatyti prekę/paslaugą. Su šia užduotimi puikiai susitvarkė Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriui atstovavusi imitacinės bendrovės „Šagrenė“ komanda. Ją sudarė prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybės mokiniai: Tadas Pavlavičius, Artūras Andriulis, Vaida Mozerytė ir Henrikas Kiserauskas. Mokinius konkursui parengė profesijos mokytojas M. Bartkus.
Mugės metu mokinių ir studentų darbą stebėjo Kėdainių miesto įmonių, Simulith centro atstovų ir imitacinių bendrovių vadovų sudaryta vertinimo komisija. Įvertinus „Šagrenė“ imitacinės bendrovės dalyvių komandinį darbą, komunikabilumą, gebėjimą reklamuoti savo prekes bei paslaugas, komanda pelnė bronzinį apdovanojimą už stendo originalumą. Sveikiname mokinius ir jų profesijos mokytoją!

Europass.png
vet mobility.JPG
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif