Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą informacinių sistemų ir registrų plėtra

2017 05 15


Švietimo informacinių technologijų centras kartu su Europos socialinio fondo agentūra gegužės 5 d. pasirašė sutartį dėl iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto nr. 09.4.1-ESFA-V-713-02-0001 „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą informacinių sistemų ir registrų plėtra“.
Projektą įgyvendins Švietimo informacinių technologijų centras kartu su partneriais, 6 Lietuvos profesinėmis mokyklomis, tarp kurių ir Šiaulių profesinio rengimo centru bei Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centru.
Projekto trukmė 48 mėn., per kuriuos bus pasiektas projekto tikslas: Automatizuoti profesinio mokymo ir administravimo veiklos procesų valdymą, sudaryti sąlygas organizuoti bendrąjį priėmimą į profesinio mokymo įstaigas bei vykdyti profesinio mokymo sistemos stebėseną, modernizuojant esamus ir kuriant naujus skaitmeninius įrankius (informacines sistemas, jų komponentus ir registrus), plečiant jų taikymo sritis.

Gegužės 8 d. Švietimo informacinių technologijų centre įvyko pirmasis projekto vykdytojo ir projekto partnerių susitikimas, kuriame buvo aptarti pirmieji projekto žingsniai.

Daugiau informacijos apie projektą.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif