El. paštas info@sprc.lt

2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų varžybose prizinės vietos

2017 05 26

Gegužės 25 dieną Radviliškyje Šiaulių PRC merginų ir vaikinų komandos kartu su mokytojais Kristina Lašiene ir Romualdu Miškūnu dalyvavo Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų lengvosios atletikos varžybose. Centro vaikinai buvo nepralenkiami ir užėmė I – ąsias vietas: 100 m bėgime - Mindaugas Lebedevas, rutulio stūmime – Ovidijus Vilimas, šuolio į tolį – Žilvinas Bernotas, estafetėje 4x100 m – Mindaugas Lebedevas, Karolis Pelė, Donatas Paulauskas, Lukas Bružas. Merginos trimis taškais nusileido Kelmės lengvaatletėms ir bendroje komandinėje įskaitoje liko II – osios. Šuolio į tolį rungtyje pirmąją vietą iškovojo Žydrūnė Staškevičiūtė. Sveikiname mūsų sportininkus ir džiaugiamės puikiais rezultatais!