Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Šiaurės Vakarų Lietuvos štangos spaudimo varžybos

2018 11 16


Lapkričio 14 dieną Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriuje vyko tradicinės Šiaurės Vakarų Lietuvos štangos spaudimo varžybos. 62 dalyviai varžėsi 10 svorio kategorijų, iš kurių 2 merginų svorio kategorijos.

PRIZINĖS VIETOS:

Merginos:
Svorio kategorija iki 57 kg:
I vieta – Ainė Lindinaitė (Šiaulių PRC sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokinė)
II vieta – Gabija Martinkutė (Ventos sporto klubas „Liga“)
III vieta – Irmina Korsakaitė (Radviliškio sporto klubas„Cool Gym“)

Svorio kategorija virš 57 kg:
I vieta – Sandra Simukėnaitė (Biržų Saulės gimnazija)
II vieta – Karolina Šulčiūtė (Šiaulių PRC kirpėjo specialybės mokinė)
III vieta – Žyginta Bliznikaitė (Šiaulių PRC kirpėjo specialybės mokinė)

Vaikinai:
Svorio kategorija iki 53 kg:
I VIETA – Klemensas Šiurkus (Akmenės sporto klubas „Troja“)
II VIETA – Mintaras Kačinskas (Kuršėnų L. Ivinskio gimnazija)
III VIETA – Fernandas Stasaitis (Ventos gimnazija)

Svorio kategorija iki 59 kg:
I vieta – Vitalijus Saldys (Šiaulių PRC sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokinys)
II vieta – Styvas Barkauskas (Šiaulių PRC automobilių mechaniko specialybės mokinys)
III vieta – Edgaras Beleckas (Kuršėnų sporto klubas „Kristalas“)

Svorio kategorija iki 66 kg:
I vieta – Linas Abakas (Kuršėnų sporto klubas „Kristalas“)
II vieta – Erikas Mižutavičius (Šiaulių PRC apdailininko (statybininko) specialybės mokinys)
III vieta – Paulius Lesevičius (Biržų Saulės gimnazija)

Svorio kategorija iki 74 kg:
I VIETA – Lukas Kačinskas (Kuršėnų sporto klubas „Kristalas“)
II VIETA – Eimantas Segutis (Akmenės sporto klubas„Troja“)
III VIETA – Tadas Šimkūnas (Biržų Saulės gimnazija)

Svorio kategorija iki 83 kg:
I vieta – Justas Macius (Akmenės sporto klubas „Troja“)
II vieta – Kostas Valickis (Kuršėnų sporto klubas „Kristalas“)
III vieta – Valdas Makaras (Šiaulių PRC elektromechaniko specialybės mokinys)

Svorio kategorija iki 93 kg:
I vieta – Gytis Leickas (Akmenės sporto klubas „Troja“)
II vieta – Modestas Krištaponis (Biržų Saulės gimnazija)
III vieta – Tadas Eidininkas (Šiaulių PRC sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokinys)

Svorio kategorija iki 105 kg:
I vieta – Ernestas Budreckis (Šiaulių PRC sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokinys)
II vieta – Edgaras Daugėla (Kuršėnų sporto klubas „Kristalas")
III vieta – Linas Rimeikis (Radviliškio sporto klubas „Cool Gym“)

Svorio kategorija virš 105 kg:
I VIETA – Domas Astopas (Šiaulių PRC sporto klubo paslaugų darbuotojo mokinys )
II VIETA – Eimantas Jocas (Šiaulių PRC sporto klubo paslaugų darbuotojo mokinys)
III VIETA – Alanas Jablonskas (Akmenės sporto klubas „Troja“)

Komandinėje įskaitoje tarp įstaigų:
I VIETA – Šiaulių profesinio rengimo centras – 88 taškai
II VIETA – Biržų Saulės gimnazija – 72 taškai
III VIETA – Ventos gimnazija – 31 taškas

Komandinėje iskaitoje tarp sporto klubų:
I VIETA – Kuršėnų sporto klubas „Kristalas“ – 70 taškų
II VIETA – Akmenės sporto klubas „Troja“ – 63 taškai
III VIETA – Radviliškio sporto klubas „Cool Gym“ – 18 taškų

Absoliučiai geriausią varžybų asmeninį rezultatą pasiekė Šiaulių PRC sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokinys Domantas Atstopas – sverdamas 117,5 kg iškėlė 200 kg sveriančią štangą!
Sporto klubų komandinėje įskaitoje geriausiai pasirodė Kuršėnų sporto klubas „Kristalas“ ir Šiaulių profesinio rengimo centro komanda.
Džiaugiamės, kad vaikinų svorio kategorijoje iki 66 kg IV vietą laimėjo Šiaulių PRC sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokinys Osvaldas Kuokštis.
Varžybų dalyviai bei žiūrovai turėjo galimybę priimti šimtmečio iššūkį – iškelti pusę savo svorio 100 kartų iš eilės. Tai padaryti pavyko net 2 drąsuoliams.

Renginyje dalyvavo sportininkai iš Radviliškio, Akmenės, Kuršėnų, Šaukėnų, Biržų, Ventos sporto klubų ir gimnazijų bei Šiaulių profesinio rengimo centro komanda. Dalyvius sveikino Šiaulių PRC direktorius Saulius Dargužas ir Buitinių paslaugų skyriaus vedėjas Alvydas Kušleika.
Asmeninėse įskaitose daugiausiai prizinių vietų užėmusią Šiaulių PRC mokinių komandą treniruoja jėgos trikovės būrelio vadovas, profesijos mokytojas Romualdas Miškūnas. Varžybas padėjo organizuoti mokytojai: Kristina Lašienė, Robertas Baranauskas, Raimonda Jucikaitė.

Dėkojame varžybų organizatoriams, dalyviams, sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių puikiu pasirodymu varžybose!

Europass.png
vet mobility.JPG
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif