Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Renginys Lietuvos šimtmečio asmenybei Tėvui Stanislovui atminti

2018 11 22


2018 m. lapkričio 22 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko respublikinis edukacinis-kultūrinis renginys "Laiko ženklai. 100-mečio asmenybės ir faktai", skirtas Tėvo Stanislovo 100-osioms gimimo metinėms paminėti ir yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų Tėvo Stanislovo 100-ųjų gimimo metinių minėjimo renginių dalis.

Renginio metu įvairiomis formomis (žodiniai ir stendiniai pranešimai, skaitymai, filmai, muzikinių kūrinių atlikimas, fotografijos ir kt.) iškilią asmenybę Tėvą Stanislovą pristatė ir savo santykį, mintis, emocijas detaliau, plačiau susipažinus su Tėvo Stanislovo gyvenimu ir veikla išreiškė Šiaulių profesinio rengimo centro, Šiaulių Juliaus Janonio, „Romuvos“, „Saulėtekio“, Simono Daukanto gimnazijų, Šiaulių Zoknių progimnazijos, Joniškio r. Žagarės gimnazijos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai, mokytojai.

Vilniaus Universiteto Istorijos fakulteto doktorantas Darius Indrišionis renginio dalyviams pravedė pamoką „Gyvoji istorija“.

Šis edukacinis-kultūrinis renginys yra devintasis kasmetinių renginių ciklo „Laiko ženklai“ renginys. „Laiko ženklų“ iniciatorė – Šiaulių profesinio rengimo centro lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Branguolė Šimkūnienė.

Europass.png
vet mobility.JPG
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif