Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Regioninėse šaškių varžybose - pirmi

2019 11 30


Lapkričio 28 dieną Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriuje vyko Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių šachmatų ir šaškių varžybos. Tarp penkių atvykusių stipriausių: Šiaulių profesinio rengimo centro, Mažeikių politechnikos mokyklos, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos ir VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro mokinių komandų - mūsų Centro vaikinų ir merginų komandos šaškių varžybose laimėjo pirmąsias vietas. Deja, Šiaulių PRC vaikinų ir merginų komandos šachmatų varžybose liko ketvirtoje vietoje.

Vaikinų šaškių varžybose:
I vietą iškovojo Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių komanda.
II vietą iškovojo Mažeikių politechnikos mokyklos mokinių komanda.
III vietą iškovojo VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro mokinių komanda.
Merginų šaškių varžybose:
I vietą iškovojo Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių komanda.
II vietą iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinių komanda.
III vietą iškovojo VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro mokinių komanda.
Vaikinų šachmatų varžybose:
I vietą iškovojo VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro mokinių komanda.
II vietą iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinių komanda.
III vietą iškovojo Mažeikių politechnikos mokyklos mokinių komanda.
Merginų šachmatų varžybose:
I vietą iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinių komanda.
II vietą iškovojo VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro mokinių komanda.
III vietą iškovojo VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos mokinių komanda.
Komandų sudėtis:
Šaškių komandai atstovavo:
- Simona Gudelytė (padavėjo ir barmeno specialybės mokinė)
- Rūta Vaičiulytė (konditerio specialybės mokinė)
- Liana Kmieliauskaitė (apskaitininko ir kasininko specialybės mokinė)
- Titas Petrevičius (automobilių mechaniko specialybės mokinys)
- Erlandas Grudzinskas (apdailininko statybininko specialybės mokinys)
- Saulius Škėla (apdailininko statybininko specialybės mokinys)
Šachmatų komandai atstovavo:
- Monika Kmitaitė (pardavėjo specialybės mokinė)
- Gabrielė Justina Kaniušaitė (kirpėjo specialybės mokinė)
- Paulius Jocas (apdailininko statybininko specialybės mokinys)
- Martynas Lisovskij (automobilių elektromechaniko specialybės mokinys)

Sveikiname mokinius ir džiaugiamės rezultatais!

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif