Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Įteikiami profesinio mokymo diplomai

2020 05 21


Džiugios akimirkos Šiaulių profesinio rengimo centrą baigiantiems mokiniams - šią savaitę įteikiami profesinio mokymo diplomai. Tai asmens įgytą kvalifikaciją ir pasirengimą įsijungti į darbo rinką patvirtinantis dokumentas. Mokymosi baigimą vainikuojantis dokumentas mokinio rankose - vienas iš tikslų, kurio siekė mokiniai ir profesijos mokytojai per visą mokymosi laikotarpį. 411 mokinių šiuo laikotarpiu baigė pasirinktas profesinio mokymo programas, 37 iš jų įteikti diplomai su pagyrimu. Įgijusiems kvalifikaciją mokiniams atsiveria plačios galimybės įsidarbinus realizuoti savo gebėjimus, tęsti mokymąsi aukštosiose mokyklose. Dėl įvesto karantino švietimo ir mokslo ministerijos sprendimu baigiamųjų kursų mokiniams buvo įskaityta praktika, kompetencijų vertinimo egzaminai, siekiant užtikrinti visuomenės saugumą. Tačiau praktikos laikotarpiu mokiniai ruošėsi kompetencijų vertinimo egzaminams, konsultavosi su profesijos mokytojais ir yra pasirengę darbinei veiklai. Keleto absolventų atsiliepimai:

„Šiandien, kai diplomas jau rankose ir nors aplink dar sklando „karantino nuotaika", širdyje be galo džiugu ir gera. Norisi tarti didelį AČIŪ, už įdėtas pastangas, kantrybę, palaikymą ir maloniai praleistą laiką prie arbatos puoduko poilsio minutėlę, savo auklėtojai ir profesijos mokytojai Natalijai Veriankaitei. Taip pat esu dėkinga ir profesijos mokytojai Vilmai Šablinskienei už dokumentų rengimo pamokas, kurių metu prisiminiau kiek pamirštas žinias ir išmokau dar naujų dalykų.
Tikiuosi, kad greit pavyks teorines žinias pritaikyti praktikoje ir įsitvirtinti darbo rinkoje. Ugdymo įstaigai linkiu dar ilgai gyvuoti ir sėkmingai ugdyti ateities kartas“. (Lina Mereckienė, apskaitininko ir kasininko specialybės absolventė)

„Ši mokykla yra kažkas nuostabaus. Sukurta puiki, draugiška bei motyvuojanti atmosfera. Yra suteikiamos visos įmanomos galimybės tobulėti, įgauti praktikos bei įvairiausių pažinčių. Profesijos mokytojai savo srities specialistai, puikiai išmanantys savo amatą, suteikiantys papildomų žinių ir pagalbos iškilus sunkumams. Asmeniškai šioje mokykloje išmokau labai daug ir sekėsi labai gerai. Pamilau savo pasirinktą profesiją ir į ją panirau visa galva. Fotografijos dirbtuvėse išmokau dirbti su įranga apie kurią tik galėdavau pasvajoti. Ši mokykla yra galimybių mokykla. Viską, ką išmokau jau pritaikau savo asmeniniams poreikiams ir individualiai veiklai“. (Rokas Baranauskas, fotografo specialybės absolventas)
 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif