Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Automobilių mechanikas

Edvinas Samušis, automobilių mechaniko specialybės absolventas

Samušis.jpg

Edvinas yra talentingas būsimasis automobilių mechanikas. Jis pasižymi iniciatyva, gebėjimu greitai ir tiksliai nustatyti automobilio gedimus. Yra darbštus, noriai ir atsakingai atlieka jam pavestas užduotis.
Edvinui puikiai sekasi tiek teoriniai, tiek praktiniai mokomieji dalykai, o elgesys pamokose išsiskiria motyvacija, stropumu bei mandagumu su mokytojais. Jis draugiškas su bendramoksliais, visada pasirengęs padėti. 2017 metų rudenį Edvinas 3 savaites stažavosi Vokietijoje pagal „Erasmus+“ programos projektą „Tarptautinė patirtis profesiniam tobulėjimui“. Džiaugiamės Edvino gebėjimais, mokymosi rezultatais ir manome, kad jis bus puikus savo srities specialistas.

Grupės vadovė B. Šimkūnienė

Gvidas Petrauskis, automobilių mechaniko specialybės absolventas

G. Petrauskis_foto.png

Gvidas – nuolat tobulėjantis mokinys, puikus pavyzdys kitiems grupės moksleiviams. Mokslus planuoja tęsti Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Gvidas imlus, pareigingas, kruopštus, atsakingas bei darbštus. Mokinys sportuoja, lanko krepšinio būrelį, be to, domisi šiuolaikiniais automobiliais bei moderniomis technologijomis. Gvidas siekia įsisavinti pasirinktos specialybės teorines žinias bei įgyti praktinių įgūdžių. Tikisi tai pritaikyti gyvenime ir siekti karjeros.

Grupės vadovas V. Bulerbergas

 

Europass.png
vet mobility.JPG
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif