Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Automobilių elektromechanikas

Giedrius Mažeika, automobilių elektromechaniko specialybės absolventas

Mažeika Giedrius DSC_0099.JPG

Mokinys sako, kad automobiliais susidomėjo dar vaikystėje, todėl baigęs 10 kl. net nedvejodamas rinkosi mokytis Šiaulių PRC būtent šią specialybę. Profesiją pasirinko suvokdamas, kad automobiliuose naudojama elektronikos dalis nuolatos tobulėja ir ją išmanančių žmonių reikės nuolatos. Jo nuomone, automobilių elektromechaniko profesija atrodo patraukli, todėl susidomėjimas šia specialybe kasmet auga.
Žinias būsimas automobilių elektromechanikas gilino ne tik mokydamasis, bet ir po pamokų bei savaitgaliais skubėdamas į automobilių remonto dirbtuves padirbėti, todėl nemažai turimų žinių dabar yra ne tik teorinės, bet ir praktinės. Šiemet mokinys dalyvavo atrankiniame „Geriausias jaunasis automechanikas 2019“ konkurse bei Erasmus+ projekto dalyvių atrankoje dėl profesinės stažuotės Danijoje ir ją laimėjo. Absolventas džiaugiasi, kad mokymasis profesinėje mokykloje atitiko jo lūkesčius, padėjo įgyti pasitikėjimo savimi, todėl mano, kad bus geras savo srities specialistas.
Mokinys džiaugiasi galėdamas įgyvendinti savo ir savo tėvų svajonę ir būsimą darbą bei ateitį įsivaizduoja tik Lietuvoje.

Grupės vadovė Violeta Vileikienė

 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif