Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Floristas

Diana Timinskienė, floristo specialybės absolventė

Diana Timinskienė.JPG

Nuo pat vaikystės mane nepaprastai traukia miškas, kuris užburia savo paslaptingumu, turtingumu, savo energetika. Išėjus grybauti mano krepšelyje rasdavosi ne grybai, o visokios įdomios šakelės, šaknys, kerpės, kankorėžiukai. Nuo jūros parsiveždavau pilnas kišenes nugludintų pagaliukų, įdomios formos akmenukų.
Visą savo „turtą“ bandydavau pritaikyti namų interjere, lauko dekoro, ruošdamasi šventėms, bandydavau iš jų kurti stalo dekoravimo kompozicijas. Bet labai trūko elementarių žinių, todėl nusprendžiau jas pagilinti besimokydama floristo specialybės. Šiuo savo sprendimu nepasigailėjau nei vienos akimirkos! Gavau daug žinių, praktinių dalykų. Mane mokė puikios, išmanančios savo sritį, profesijos mokytojos.
Kiekviena diena praleista mokykloje buvo turininga ir prasminga! Supratau, kad man geriausiai sekasi ir mieliausi širdžiai, daug kruopštumo reikalaujantys, iš smulkių detalių kuriami floristiniai darbai.
Gautas žinias vis norisi gilinti, papildyti, todėl pagal galimybes stengiuosi dalyvauti floristikos seminaruose, seku naujienas internete. Manau, kad esu atsakinga, pareiginga, darbšti ir komunikabili. Ir labai tikiuosi, kad floristika manęs jau „nebepaleis“.

Akvilė Antanavičiūtė, floristo specialybės absolventė

Akvilė Antanavičiūtė.JPG

Visada svajojau apie darbą su gėlėmis, floristo specialybę. Ši specialybė dar labiau sudomino apsilankius ekskursijoje Buitinių paslaugų skyriuje. Domėjimasis visomis įmanomomis floristinėmis medžiagomis, kompozicijų atlikimo technikomis padeda tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.
Mokymo proceso metu išmokau susitelkti ir įgyvendinti idėjas, panaudoti savo kūrybinį potencialą. Esu kantri atlikdama darbus praktinių užsiėmimų metu, įvairiuose renginiuose ar esant progoms. Pasiekti tikslai mane labai džiugina. Manau, kad profesijos mokytojai suteikė visas reikiamas žinias ir suformavo pagrindinius įgūdžius, kurie man padės savarankiškai eiti profesinės karjeros keliu.

 

Europass.png
vet mobility.JPG
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif