Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Higieninės kosmetikos kosmetikas

Eglė Šarauskaitė, higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės absolventė

Eglė Šarauskaitė.jpg

2017 metais baigusi studijas ir įgyjusi viešųjų ryšių specialistės diplomą Eglė jautė, kad širdyje kažko dar trūksta, kažkokia tuštuma... Visai netikėtai išgirdo apie higieninės kosmetikos kosmetiko specialybę Šiaulių profesinio rengimo centre. Nei kiek nesudvėjojusi, užpildžiusi reikiamus dokumentus, buvo pakviesta mokytis. Eglei, kaip jau du metus profesionaliai dirbančiai vizažistei, tai buvo puiki proga pagilinti savo žinias tiek vizažo srityje, tiek susipažinti su pačia kosmetiko specialybe.
Eglė yra labai žingeidi, besidominti naujovėmis, kelianti aukštus reikalavimus sau, todėl prasidėjus mokslo metams, su naujomis tiek praktinėmis, tiek teorinėmis užduotimis, puikiai susitvarkė, nors dauguma dalykų buvo nauji. Kadangi mokslas sekėsi labai gerai, sulaukė pasiūlymo vykti į profesinio meistriškumo konkursą Kaune. Iš konkurso į Šiaulių profesinio rengimo centrą grįžo su I-ios vietos prizu.
Besimokant yra ir daugiau galimybių dalyvauti viešuose renginiuose, tokiuose, kaip verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai‘18“, grožio specialistų konkursas „KIGSA 2018“, vykstama į Šiaulių areną grimuoti aktorius, muzikantus prieš jų pasirodymus ir daugybė kitokių veiklų.
Už mokyklos ribų Eglė jau ketvirtus metus profosionaliai dirbanti vizažistė. Nuolat vyksta į kvalifikacijos kėlimo kursus, seminarus bei parodas. 2018 metų viduryje pradėjo pati vesti mokymus, kursus, seminarus. Norint mokyti kitus reikia nuolat pačiai gilintis į vizažo tendencijas, naujienas, produktų naujoves.
 

Rasa Ragauskaitė, higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės absolventė

Rasa.jpg

Kaip kiekvieną dieną pakyla saulė, taip kiekvieną rytą Buitinių paslaugų skyrius prisipildo jaunų ir žinių ištroškusių mokinių. Viena iš jų – būsima kosmetikė, absolventė Rasa. Visada mandagi ir besišypsanti – tokią mokyklos koridoriuose sutiksite ją.
Faktas, kad mokytis niekada nevėlu ir mokslų nebus per daug. Tai labai tinka kalbant apie Rasą. Baigusi bakalauro ir magistrantūros studijas universitete, „paragavusi“ tikro suaugusio žmogaus gyvenimo, nepabūgo grįžti į mokyklos suolą. Nuo pirmų mokslo dienų buvo aišku, kad ši mokinė atėjo sužinoti, išmokti ir pabandyti visko, ką gali suteikti mūsų mokykla.
Drąsi ir neieškanti žodžio kišenėje, sarkastiška ir reikli – taip ją apibūdina bendrakursės. Neilgai trukus tapo ne tik klasės siela, bet ir seniūne. Nei viena šventė ar renginys nepraeina be jos idėjų ir minčių, kurias noriai papildo grupės draugės. Rasą pelnytai galima pavadinti grupę vienijančia ir jungiančia grandimi.
Rasa itin rimtai žiūri į pamokas ir į darbus, kuriuos užduoda mokytojai. Ji labai atkakliai siekia teisybės ir žinias gilina ne tik pamokų metu, bet ir domisi daugiau – savo žiniomis kartais nustebindama net mokytojus. Seminarai nepraeina be jos ir, žinoma, be krūvos klausimų lektoriams. Dar besimokydama ji jau gali pasigirti ne vienu kursų ir seminarų sertifikatu. O per sunkių užduočių jai nebūna, kuo sudėtingiau – tuo įdomiau pasiekti tikslą ir gauti pelnytą įvertinimą, kuris tik įrodo, kaip smagu mokytis.
 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif