Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Konditeris

Asta Balčiūnaitė, konditerio specialybės absolventė

Asta Balčiūnaitė.jpg

Nuo pat vaikystės mėgau išbandymus, kurie dažniausiai būdavo susiję su maistu, jo gaminimu. Ypač patiko gaminti tai, kas saldu. Galbūt dėl to, baigusi pagrindinę mokyklą, rinkausi konditerio specialybę. Besimokydama Prekybos ir verslo skyriuje išmokau gaminti įvairius konditerijos gaminius: bandeles, sausainius, pyragaičius, tortus. Laisvalaikiu mėgstu aktyviai leisti laiką su šeima, nemažai laiko skiriu knygoms. Labai patinka tapyti, tai mano geriausias poilsis. Esu aktyvi, tad turiu nemažai diplomų iš įvairiausių konkursų: dalyvavau dailyraščio, nacionalinio diktanto konkursuose, bėgimo varžybose ir kt. Dalyvavau „Erasmus +“ projekte, vykau į stažuotę Danijoje, kur patobulinau savo praktinius įgūdžius.
 

Kornelija Barakauskaitė, konditerio specialybės absolventė

Kornelija.Barakauskaitė.jpg

Jau nuo mažų dienų mėgau sukiotis virtuvėje, kepti įvairius sausainius, pyragus, tad žinojau, kad tolimesnę savo ateitį siesiu su konditerija. Džiaugiuosi galėdama Prekybos ir verslo skyriuje mokytis konditerio specialybės: per visus mokslo metus įgijau daug teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kuriuos tikrai galėsiu pritaikyti ir praktinėje veikloje, ir būsimame darbe. Dar daugiau patirties įgysiu išvykusi į stažuotę pagal Erasmus+ projektą Danijoje.
Esu darbšti, atsakinga, gebu dirbti komandoje, mėgstu naujoves ir nevengiu išbandyti tai, kas nauja, o tai yra labai svarbu ir konditerijoje.

 

 

Simona Labinaitė, konditerio specialybės absolventė

Simona Labinaitė.jpg

Jau kurį laiką konditerija yra Simonos ne tik hobis, bet ir minčių, idėjų ir vaizduotės realizavimas. Besimokydama konditerio specialybės, mokinė patobulino praktinius įgūdžius, įgijo daugiau teorinių žinių. O ir pati daug kuo besidomėdama sukaupė naudingos informacijos apie konditeriją. Kiekvieną patikėtą darbą Simona atlieka labai kruopščiai, atsakingai, greitai. Dalyvavimas įvairiose veiklose mokinei suteikia daug malonių akimirkų, skyriaus bendruomenė ir svečiai džiaugėsi Simonos kalėdiniais meduoliniais žaislais, Karpynės miestelio pasakiškais nameliais, nuotaikingomis meduolinėmis skrybėlaitėmis ir kitais konditeriniais gaminiais.
Manau, kad Simona atrado save ir sukurs dar ne vieną šedevrą. Laimingas žmogus tas, kurio darbas yra jo hobis. To nuoširdžiai linkiu Simonai.
Grupės vadovė Daiva Vidugirienė

 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif