Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
Skirkite_1,2_proc.jpg
baneris 2.jpg
fb_korupc.gif
rupinkis_sveikata.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

E-MOKYMAS IR E-VALDYMAS (partneriai)
LLP-LdV-VETPRO-2008-LT-0174

Projekto tikslai:
kelti profesijos mokytojų kvalifikaciją;
patobulinti žinias nuotolinio mokymo, elektroninių paslaugų, projektų valdymo srityse;
perimti užsienio šalių patirtį dirbant su kompiuterinės grafikos programomis, susipažinti su platesnėmis interneto taikymo mokymo procese galimybėmis.

Koordinatorius: Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla.

Partneriai:
Šiaulių profesinio rengimo centras;
VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras;
SISTEMA TURISMO s.r.l. (Italija).

Biudžetas: 6900 EUR

Vykdymo eiga: projekto dalyviai Italijoje vyks į 2 IKT įmones Mainlab Graphic solutions ir Network Services bei į 2 aukštąsias mokyklas Istituto Tecnico Commerciale Statale Leonardo da Vinci (IKT aukštoji mokykla) ir Istituto Professionale di Stato "Iris Versari”. Šiose įstaigose esanti gamybinė/mokymo bazė atitinka dalyvių poreikius: jie susipažins su naujausia Adobe grafinio paketo versija, naujomis interneto technologijomis bei interneto taikymu paslaugų plėtrai, projektų valdymui, simuliatorių kūrimu bei panaudojimų mokymo procese, taip pat ir nuotoliniam mokymui. Įgytas naujas žinias dalyviai vėliau pritaikys mokymo procese.
Projekto metu projekto dalyviai lankėsi dviejose mokymo įstaigose: Istituto Tecnico Commerciale Statale Leonardo da Vinci ir Istituto Professionale di Stato „Iris Versari”. Šiose mokyklose mokymo procese plačiai naudojamos naujausios informacinės technologijos, naujausia programinė įranga, kad mokiniai, baigę mokyklą, galėtų įsilieti į darbo rinką ir gebėtų naudotis naujausiais technikos pasiekimais.
Taip pat aplankytos dvi įmonės: MAINLAB graphic solutions bei Network Services Company, kurių veikloje taikomos pažangiausios informacinės technologijos. Šios įmonės, taikydamos naujausias technologijas bei pasiekimus reklamos dizaino srityse, kuria firmos ženklus, reklaminį stilių, internetinius puslapius. Vizito metu dalyviai įgijo ir bendražmogiškosios patirties, patobulino anglų kalbos žinias, lankė italų kalbos kursus.
Organizuota pažintinė ekskursija po Italijos kurortinį miestą Rimini bei seniausią konstitucinę respubliką pasaulyje San Mariną. Dalyvavimas tarptautiniuose projektuose teikia neįkainojamos patirties – tai ir užsienio kalbos tobulinimo galimybė, keitimasis patirtimi, žiniomis apie skirtingų šalių tradicijas, kultūrą. Tai ir įvairūs kelionės metu patirti smagūs (ir ne tik) nuotykiai, kuriozinės situacijos.

SS101102.jpg
SS101157.jpg
SS101229.jpg
SS101294.jpg

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif