Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

PASTATŲ ATNAUJINIMAS: NAUJAUSIŲ STATYBOS TECHNOLOGIJŲ PANAUDOJIMAS INTERJERO IR EKSTERJERO DARBUOSE
Nr. LLP-LdV-VETPRO-2011-LT-0654

Pareiškėjas: VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras.

Projekto tikslas:
Gerinti VšĮ Kelmės, Tauragės, Šiaulių profesinio rengimo centrų, Mažeikių, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklų, Raseinių technologijos ir verslo mokyklos statybos, medienos ir metalo sričių profesijos mokytojų pasirengimo lygį statybos, medienos ir metalo srityse bei padėti jiems susipažinti su naujovėmis ES šalių darbo erdvėje.

Tiesioginiai tikslai:
1. įgyti naujų žinių ir kompetencijų pastatų eksploatacijos, reguliarios techninės būklės patikros ir priežiūros bei remonto darbuose, daugiau sužinoti apie į rinką sparčiai patenkančias įvairius interjero apdailos elementus bei medžiagas, susipažinti su eksterjero profesionalaus projekto ir darbų sąmatos paruošimu bei pakelti statybos sektoriaus tiesioginių mobilumo dalyvių asmenines kvalifikacines žinias, įgūdžius ir kompetencijas;
2. susipažinti su ES šalių – Bulgarijos, Austrijos, Vokietijos statybinės pakraipos mokyklų mokymo sistema ir kvalifikuotos darbo jėgos rengimu darbo rinkai;
3. sukurti išliekamąją, rekomendacinę, metodinę, informacinę vertę turinčius galutinius produktus ir filmuotą medžiagą apie ES šalių pastatų atnaujinimą, naujausių statybos technologijų panaudojimą interjero ir eksterjero darbuose bei profesinio rengimo mokymo pasiekimus statybos, medienos ir metalo srityse.

Projekto dalyviai:
22 profesijos mokytojai VšĮ Kelmės, Tauragės, Šiaulių profesinio rengimo centrų, Mažeikių, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklų, Raseinių technologijos ir verslo mokyklos.

Pareiškėjas: VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif