Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Socialinio darbuotojo padėjėjas

Karolina Valantinaitė, socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės absolventė

Karolina Valantinaitė.jpg

Pasirinkusi socialinio darbuotojo padėjėjo specialybę Karolina tvirtai žinojo, kas svarbu šiai profesijai. Tai profesija, ne tik norinčiai gauti, bet ir duoti asmenybei, susijusi su atsidavimu, noru padėti žmogui ir prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo. Žinoma, šiai specialybei reikalingas pašaukimas, atsidavimas, nuoširdumas ir meilė kitam. Taip pat tokios asmeninės savybės, kaip dėmesingumas, atjauta, tolerantiškumas, paslaugumas, kuriomis ir pasižymi Karolina, itin reikalingos dirbant praktinį darbą su įvairaus amžiaus, skirtingų socialinių grupių asmenimis: garbaus amžiaus, neįgaliaisiais, vaikais bei kitais asmenimis, negalinčiais savimi pasirūpinti. Visa tai būsimai šios profesijos darbuotojai Karolinai itin gerai pažįstama, nes pati nuo mažumės rūpinosi savo pagyvenusia, negalią turinčia močiute.
Karolina – pareiginga, kūrybinga, komunikabili, gebanti bendrauti ir bendradarbiauti mokinė. Ji prisidėjo prie įvairių veiklų įgyvendinant socialinius projektus: „Sušildykime širdis gerumu“, „Dėmesys kitam“, „Nepamirškime beglobių gyvūnų“ ir kt. Taip pat dalyvavo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro pirmą kartą Lietuvoje organizuotame nacionaliniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse. Įgytos profesinės žinios, praktinė patirtis mokinę paskatino atkreipti dėmesį, kokie įgūdžiai svarbūs dirbant socialinį darbą.
Profesijos mokytojų vertinama kaip imli, empatiška, sąžininga, atsakinga, paslaugi, tolerantiška, jautri kito nelaimei, gebanti taktiškai bendrauti, puiki būsima socialinio darbuotojo padėjėja.

Grupės vadovė Kristina Butkuvienė

Europass.png
vet mobility.JPG
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif