Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Suaugusiųjų mokymas

Šiaulių profesinio rengimo centras organizuoja mokamus formalaus mokymo kursus suaugusiems asmenims, licencijos Nr. 004029.
Asmenys, baigę formaliojo mokymo programą ir išlaikę kompetencijų vertinimo egzaminą gauna valstybės pripažintą diplomą. Formalaus mokymo programos yra įregistruotos valstybiniame studijų ir mokymo programų registre, nustatyta jų trukmė, jų mokyti turi teisę įstaigos, turinčios licenciją.

Taip pat kviečiame mokytis pagal mokamas neformalaus mokymo programas. Sėkmingai baigusieji neformaliojo mokymo programas įgyja programoje numatytas kompetencijas ir gauna tai liudijantį laisvos formos pažymėjimą. Neformalaus mokymo užsiėmimai organizuojami susidarius klausytojų grupei. Klausytojų pageidavimu mokymai gali vykti vakarais.
Bedarbiai ir įspėti apie atleidimą iš darbo darbingo amžiaus darbuotojai Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu nustatyta tvarka (Žin., 2012, Nr. 10-401) gali būti siunčiami mokytis į pasirinktą mokymo įstaigą ir finansuojamos mokymo išlaidos. Informacijos apie bedarbių mokymosi galimybes teirautis teritorinėse darbo biržose.

Papildoma informacija ir registracija į Šiaulių PRC organizuojamus mokymus tel. (8 41) 390 665, (8 685) 58819, el. p. jonas.zaluba@sprc.lt

Europass.png
vet mobility.JPG
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif