Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Suvirintojas

Giedrius Urbonas, suvirintojo specialybės absolventas

Giedrius – nuoširdus, sąžiningas, siekiantis užsibrėžto tikslo ir norintis tobulėti jaunuolis. Jis yra paslaugus bei atsakingas, noriai atlieka pateiktas užduotis, domisi savo pasirinktos specialybės naujovėmis. Jam gerai sekasi teoriniai bei praktiniai mokomieji dalykai. Juo džiaugiasi tiek teorijos, tiek praktinio mokymo mokytojai. Giedrius yra labai motyvuotas ir draugiškas su bendramoksliais ir mandagus su mokytojais. Grupėje jo pažymių vidurkis yra geriausias. Absolventas mano, kad baigęs mokyklą nesunkiai ras darbo vietą, nes turi visas šiai specialybei reikiamas savybes: kruopštumą, tikslumą bei pareigingumą.

Grupės vadovė V. Žemaitienė
 

Algirdas Venslovas, suvirintojo specialybės absolventas

Algirdas Venslovas.jpg

Algirdas mokosi, kaip jis pats teigia, ateities profesijos, nes ši profesija priskiriama prie paklausiausių specialybių Lietuvoje. Šia profesija jis susidomėjo dar mokydamasis pradinėse klasėse, nes matė kaip suvirinimo darbus atlieka tėvas bei brolis. Todėl baigęs 12 klasių nedvejodamas pasirinko suvirintojo specialybę.
Algirdas yra kruopštus, ištvermingas ir racionalaus mąstymo. Gerai dirba įvairia suvirinimo įranga, moka pritaikyti teorines žinias praktikoje, geba braižyti ir skaityti detalių brėžinius, noriai mokosi ir stengiasi tobulėti savo profesijos srityje. Dalyvavo tradiciniuose mokyklos bei regioninių profesinių mokyklų būsimų suvirintojų profesinio meistriškumo konkursuose.
Dėl savo atsakingumo ir atkaklaus žinių siekimo Algirdas pelnė mokytojų pasitikėjimą. Apie tai byloja ir puikūs mokymosi rezultatai. Laisvalaikiu mėgsta gaminti valgyti, skaityti, domisi žemės ūkio technika.
Baigęs mokyklą, Algirdas norėtų savo gyvenimą sieti su krašto apsauga ir savo žinias bei suvirintojo įgūdžius būtent ten ir pritaikyti.

Grupės vadovė Vida Šambarienė

 

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif