Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
Skirkite_1,2_proc.jpg
baneris 2.jpg
fb_korupc.gif
rupinkis_sveikata.gif
patycios_stop.gif
fb_sprcs.gif

Suvirintojas

Lukas Urbštonavičius, suvirintojo specialybės absolventas

Lukas Urbštonavičius.jpg

Lukas mokosi, kaip jis pats teigia, ateities profesijos, nes ši profesija priskiriama prie paklausiausių specialybių Lietuvoje. Lukas yra kruopštus, ištvermingas ir racionalaus mąstymo. Gerai dirba įvairia suvirinimo įranga, moka pritaikyti teorines žinias praktikoje, geba braižyti ir skaityti detalių brėžinius, noriai mokosi ir stengiasi tobulėti savo profesijos srityje. Jam gerai sekasi teoriniai bei praktiniai mokomieji dalykai. Juo džiaugiasi tiek teorijos, tiek praktinio mokymo mokytojai. Lukas yra labai motyvuotas ir draugiškas su bendramoksliais ir mandagus su mokytojais. Grupėje jo pažymių vidurkis yra geriausias. Lukas dalyvajua tradiciniuose mokyklos bei regioninių profesinių mokyklų būsimų suvirintojų profesinio meistriškumo konkursuose, kur jam puikiai sekasi. Absolventas mano, kad baigęs mokyklą nesunkiai ras darbo vietą, nes turi visas šiai specialybei reikiamas savybes: kruopštumą, tikslumą bei pareigingumą.

Aurimas Narakas, suvirintojo specialybės absolventas

Aurimas Narakas

Aurimas – nuoširdus, sąžiningas, siekiantis užsibrėžto tikslo ir norintis tobulėti jaunuolis. Jis yra paslaugus bei atsakingas, noriai atlieka pateiktas užduotis, domisi savo pasirinktos specialybės naujovėmis. Jam gerai sekasi teoriniai bei praktiniai mokomieji dalykai. Juo džiaugiasi tiek teorijos, tiek praktinio mokymo mokytojai. Regioniniame suvirintojo specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkurse „Geriausias šiaurės Lietuvos jaunasis suvirintojas 2019“ Aurimas užėmė trečiąją vietą.
Aurimas yra labai motyvuotas ir draugiškas su bendramoksliais ir mandagus su mokytojais. Absolventas mano, kad baigęs mokyklą nesunkiai ras darbo vietą, nes turi visas šiai specialybei reikiamas savybes: kruopštumą, tikslumą bei pareigingumą.

lama_bpo_baneris.jpg
Europass.png
logo.jpg
vet mobility.JPG
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif