Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


pirkimai.gif
DARBDAVIAMS.gif
SUAUGUSIUJU MOKYMAS.gif
PASLAUGOS.gif
patycios_stop.gif
Virėjas

Dovilė Pikčiūtė, virėjo specialybės absolventė

Dovile Pikciute_virejo.jpg

Dovilė Pikčiūtė, virėjo specialybės absolventė

Baigusi pagrindinę mokyklą, Dovilė nusprendė stoti į Prekybos ir verslo skyrių ir siekti savo mėgstamos virėjo specialybės. Besimokydama, Dovilė įgijo daug teorinių žinių ir praktinių įgūdžių. Ji geba planuoti laiką, dirbti komandoje, atsakingai vykdo patikėtas užduotis. Dovilė yra grupės seniūnė, aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, puikiai koordinuoja grupės veiklą, nuolat padeda silpniau besimokantiesiems, yra draugiška ir atsakinga. Mokinė dalyvavo nacionaliniame virėjų profesinio meistriškumo konkurse ir tapo laureate.

Grupės vadovė Raimonda Žilinskienė

Judita Gruodytė, virėjo specialybės absolventė

Judita Gruodytė_virejo1..jpg

Gaminti maistą mėgau jau nuo mažens, todėl virėjo specialybę pasirinkau neatsitiktinai. Ir savo pasirinkimu niekada nesuabejojau: man patinka gaminti, kiekvieną dieną sužinoti kažką naujo, įgyti naujų įgūdžių. Dar daugiau patirties įgijau išvykusi į stažuotę Danijoje pagal „Erasmus+“ projektą. Esu darbšti, atsakinga, atvira naujovėms. Nebijau iššūkių ir lengvai prisitaikau prie įvairių situacijų, todėl būtent tai man padeda gerai atlikti savo pareigas ir tobulėti.

 

 

Mantas Jucevičius, virėjo specialybės absolventas

virejas_Mantas Jucevičius.jpg

Mantas Jucevičius 2016 m. baigė Maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjo mokymo programą. Kryptingai plėsdamas teorines ir praktines maisto ruošimo žinias, šiuo metu siekia įgyti virėjo kvalifikaciją. Mokinys draugiškas, reiklus sau, visada jaučia atsakomybę už savo darbą, geba dirbti kolektyve. Praktiką Mantas atliko „Šiaulių krašto medžiotojų užeigoje“. Tiek profesijos mokytojų, tiek įmonės vadovų vertinamas už atsakingumą, darbštumą, energingumą, ištvermingumą, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti. Tai mokinys, galintis pasiekti aukščiausią profesinio meistriškumo poziciją – virtuvės šefo.

Grupės vadovė Kristina Butkuvienė

Europass.png
vet mobility.JPG
OpenProf.jpg
svajoniu_profesija.gif
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif