link
Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

Naujienos

Anksčiau Velykos buvo švenčiamos kaip gamtos atgimimo šventė, kurios metu mūsų protėviai garbino medžius, burtais ir maldomis bandė užtikrinti gerą derlių. Domėkitės, skaitykite, žinokite.

Plačiau

Šiais metais abiturientų laukia nemenkas iššūkis - brandos egzaminai sudėtingu laikotarpiu. Kad visa, kas išmokta per keletą metų nepasimirštų, žinias būtina kartoti, gebėti taikyti. Tam, kad pasitikrintų literatūros žinias, kovo 25 dieną TŽ19 ir TD19/1 grupių mokiniams buvo suorganizuota literatūrinė viktorina.

Plačiau

Skyriaus bibliotekoje eksponuojami leidiniai prevencinėmis temomis. Tai metodinės priemonės, kuriose pateikiamos rekomendacijos ir pavyzdžiai, galimi problemų sprendimo būdai, konkretūs patarimai , kaip reikėtų elgtis, kokių priemonių imtis susidūrus su smurtu, patyčiomis, prievarta.

Plačiau

Buitinių paslaugų skyriaus biblioteka skaitytojus kviečiame domėtis atmintinomis lietuvių tautos dienomis bei skaityti.

Plačiau

Centro biblioteka sulaukė malonios staigmenos iš interneto knygyno „Patogu pirkti“ (www.patogupirkti.lt). Plačiau...»

Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje eksponuojama profesijos mokytojų Loretos Gaubienės ir Vydos Urbelienės kepurių ir riešinių paroda „Spalvų žaismas“.

Plačiau

Dabar namai ir juose esančios knygos kaip niekad svarbūs. Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekininkė Asta Abukaitienė kviečia pasidomėti sausio mėnesį gimusių rašytojų kūryba.

Plačiau

2019 metais spalio mėnesį skyriaus biblioteka įsijungė į tarptautinį pasaulio mokyklų bibliotekų skirtukų mainų projektą „Junkimės. Svajokime. Keiskimės“. Pirmieji knygų skirtukai pasirodė Anglijoje apie 1850 metus. Šiuo metu jie gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų ir netikėčiausių formų. Mums buvo paskirti partneriai - Portugalijos Aveiro miesto progimnazijos mokiniai.

Plačiau

Trečioji menininkės Audronės Grigorjevienės fotografijų paroda eksponuojama Technologijų skyriaus bibliotekoje. Kviečiame virtualiai susipažinti.

Plačiau

Jei prieš šventes kilo noras skaityti tik apie Kalėdas, bibliotekininkė Zita Zapasnikienė siūlo knygų sąrašą.

Plačiau

Mechanikos skyriaus bibliotekininkė Virginija Križynauskienė netradicinėje lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje, skirtoje Advento tradicijoms prisiminti, skaitė ištraukas iš literatūros kūrinių apie Adventą, Kalėdas, skatino diskutuoti, klausti.

Plačiau

Statybos skyriaus bibliotekoje parengta paroda „Kalėdų paslaptis“, skirta adventinio laikotarpio tradicijoms priminti.

Plačiau

Technologijų skyriaus mokiniams pravesta literatūrinė viktorina, kurios metu lietuvių kalbos mokytoja Rasa Stripeikytė drauge su bibliotekininke Zita Zapasnikiene skatino mokinius ruošiantis brandos egzaminui netradiciškai prisimenant rašytojus ir jų kūrinius.

Plačiau

Šiais metais spalio mėnesį paskelbto mokyklų bibliotekų mėnesio projekto organizatoriai kvietė susimąstyti apie knygų, skaitymo, mokyklų bibliotekų bei geros sveikatos ir savijautos ryšį. Projekto tema buvo „ Skaitymas – vienas iš kelių į sveikatą ir gerovę “

Plačiau

Biblioteka prisideda prie mokykloje vykdomos prevencinės programos suformuoti reikiamas nuostatas ir išugdyti sveiko gyvenimo įgūdžius: Apie tai, kaip išvengti priklausomybės, rasite parodos medžiagoje - eksponuojamose knygose, brošiūrose.

Plačiau

Lapkričio 20 d. sukanka 110 metų nuo grafo Levo Nikolajevičiaus Tolstojaus, rusų rašytojo, dramaturgo ir filosofo, netekties. L. Tolstojus - realistinės prozos meistras ir vienas garsiausių pasaulio rašytojų, geriausiai įsimintinas...

Plačiau

Grožinės literatūros knygos iš Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekos Centro /Technologijų skyriuje

Plačiau

Centro/Technologijų skyriuje parengta spaudinių paroda, skirta kompozitoriui, dailininkui Mikalojui Konstantinui Čiurlioniui.

Plačiau

Statybos skyriaus bibliotekoje parengta literatūrinė paroda, skirta žymaus Lietuvos poeto Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms.

Plačiau

Kibernetinis saugumas prasideda nuo suvokimo, kad kiekvienai organizacijai reikėtų imtis atitinkamų elektroninių saugos priemonių. Bet kuri įmonė naudojanti net tokias elementarias el. paslaugas, kaip el. paštas ar banko sąskaita, gali tapti programišių auka, nepaisant jos dydžio ar veiklos tipo.

Plačiau

Mechanikos skyriaus bibliotekoje parengta naujų knygų paroda „Nauja knyga – nauja pažintis“.

Plačiau

Spalis yra Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo, tai šventė visame pasaulyje. Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekininkė Asta Abukaitienė kartu su jaunaisiais skaitytojais ieškojo būdų paminėti šią dieną ir paskatinti daugiau jaunų žmonių mėgautis skaitymu.

Plačiau

Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekininkė Raimonda Kuizinienė informuoja, kad, skaitomiausia savaitės knyga tapo „#Girlboss: mano sėkmės istorija“.

Plačiau

Centro/Technologijų skyriaus bibliotekininkė Zita Zapasnikienė parengė spaudinių parodą, skirtą poeto Pauliaus Širvio jubiliejui.

Plačiau

Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekininkė Asta Abukaitienė pasidalino kasdieninės sveikos mitybos patarimais, pristatė bibliotekoje esančius leidinius sveikatos stiprinimo ir saugojimo tema.

Plačiau

Statybos skyriaus I kurso apdailininkų - stalių specialybės mokiniams pravesta integruota anglų kalbos pamoka „Šiuolaikinė biblioteka mūsų mokykloje".

Plačiau

Pamokos metu Statybos skyriaus bibliotekininkė Regina Matulienė pristatė Šiaulių PRC bibliotekos katalogą MOBIS, pamokė, kaip juo naudotis, parodė kitas duomenų bazes, prieinamas internete, pakvietė užsukti į biblioteką ieškant informacijos. 

Plačiau

Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekininkė Asta Abukaitienė kviečia gilinti žinias, papildomai naudotis masažuotojams skirta literatūra ir tobulėti.

Plačiau

Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje eksponuojama Anetos Koryznės kompiuterinės grafikos darbų paroda „Kelionė“

Plačiau

Kviečiame į virtualius turus po Lietuvos muziejus, bibliotekas, teatrus, koncertines įstaigas ir kitas institucijas.

Plačiau

Nacionalinės švietimo agentūros tinklalapyje yra sukurta atskira rubrika – NŠA NUOTOLINIS. Plačiau...»

Nacionalinis kibernetinio saugumo centro informacinis biuleteni: Elektroniniai leidiniai. Plačiau...»

2020-03-02 Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje galite apžiūrėti Lietuvos nepriklausomybės sąjūdžio metu išleistus laikraščius „Sąjūdžio žinios“, „Atgimimas“, „Jaunoji Lietuva“, „Mažoji Lietuva“, „Žemaitis“.

Plačiau

2020-02-27 Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje vyko lietuvių kalbos ir literatūros pamokos. Pamokos buvo skirtos Gimtosios kalbos dienai paminėti ir kalbėta kalbotyros tema.

Plačiau

2020-02-24 Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekininkė Asta Abukaitienė kviečia mokinius ir mokytojus užsukti į biblioteką ir pasidomėti knygų naujienomis iš Vilniaus knygų mugės 2020.

Plačiau

2020-02-12 Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje surengta 9, 10 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Miniatiūra - Valentino dienai“.

Plačiau

2020-02-12 TASm18/1 ir TRDm18/1 grupių mokiniai vyko į Šiaulių P.Višinskio viešąją biblioteką, į Knygos grafikos centrą, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Vienas atspaudas. Ekslibrisas“.

Plačiau

2020-02-06 Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje eksponuojami Šiaulių Dailės mokyklos mokinių G. Savickaitės, P. Šveikausko, G. Vaicekauskaitės, E. Degutytės, A. Garbačiauskaitės, V. Šiuparytės IV kurso baigiamieji darbai. Jų mokytojai Rinaldas Damskis ir Eglė Bičkienė.

Plačiau

2020-02-06 Mechanikos skyriaus bibliotekoje veikia knygų paroda Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventei paminėti.

Plačiau

2020-02-05 Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje surengtoje knygų parodoje, skirtoje Šv. Agotos – duonos ir namų židinio – dienai paminėti. Joje daugiau sužinosite apie duoną, pajausite duonos gimimo stebuklą, jos sudėtingą kelią nuo mažo grūdo dirvoje iki kepalo ant stalo...

Plačiau

2020-02-05 Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje Šv. Valentino, įsimylėjėlių dienai parengta knygų parodą „Meilė knygose“.

Plačiau

2020-01-30 Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje parengta leidinių parodėlė poetui, kalbininkui, vyskupui Antanui Baranauskui, kuriam sausio 17 dieną sukako 185 metai.

Plačiau

2020-01-22 Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje parengta knygų parodėlė, kviečianti siuvėjo bei sukirpėjo-konstruktoriaus specialybės mokinius ir visą bendruomenę skaityti kruopščiai atrinktą literatūrą, skirtą susipažinti su šiuolaikine moterų ir vyrų drabužių mada.
Bibliotekininkė, karjeros mokytoja A. Abukaitienė ir profesijos mokytojos E. Nemeikšienė bei M. Jarašūnienė mokinius pakvietė diskusijai apie išvaizdos kultūrą, kuri yra bendrosios kultūros dalis, labai svarbi individo jausenai.

Plačiau

2020-01-13 Centro/ Technologijų skyriaus bibliotekoje vyko pilietiškumo pamoka TASm18/1 grupės mokinėms. Pamokos metu mokinės žiūrėjo filmą „Nežinomi didvyriai“.

Plačiau

2020-01-13 Laisvės gynėjų dienai paminėti Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje surengta knygų paroda

Plačiau

2020-01-08 Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje parengta knygų paroda „Maitinkimės sveikiau“. Parodos tikslas – supažindinti mokinius su maistu, kuris yra naudingas, ir kurio reikėtų vengti ir valgyti tik retkarčiais.

Plačiau

2020-01-07 Statybos skyriaus bibliotekoje parengta spaudinių paroda „Kai degė laisvės laužai", skirta 1991 metų sausio 13-osios įvykiams atminti.
Parodoje eksponuojami spaudiniai, kuriuose aprašyta, kaip atsikūrusi Lietuvos valstybė ir jos piliečiai gynė savo nepriklausomybę nuo tuometinės Sovietų Sąjungos.

Plačiau

2020-01-06 Mechanikos skyriaus bibliotekoje eksponuojami informaciniai leidiniai: enciklopedijos ir faktopedija, klausimynai ir atsakymai, žinynai ir žodynai.

Plačiau

2020-01-06 Centro/ Technologijų skyriaus bibliotekoje eksponuojami 2019 m. gruodžio mėn. Technologijų skyriaus organizuoto Šiaulių miesto 6-12 kl. mokinių informacinių technologijų konkurso „Žiemos raštas“ kūrybiniai darbai

Plačiau

2019-12-09
Mechanikos skyriaus bibliotekoje parengta knygų paroda „Ką skaityti Kalėdų belaukiant“

Plačiau

Nuo 2019-12-04 Statybos skyriaus biblioteka visus kviečia apsilankyti parodoje ir susipažinti su pagrindinėmis šv. Kalėdų tradicijomis, kurios skiriasi nuo laikmečio ir šalies regiono; susirasti sveikinimų, patiekalų ruošimo receptų.

Plačiau

2019-12-04
Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje veikia Lauros Baltijutės grafikos darbų paroda „Kalėdiniai atvirukai“.

Plačiau

2019-04-06
Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus bibliotekoje vyko protmūšis ,,AIDS: geriau žinoti 2019“.

Plačiau

2019-11-14
Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje pristatyta paroda „Ką Šiauliai davė pasauliui“, kurios tikslas – sudominti šiauliečius geriau pažinti savo gimtojo miesto istoriją, prisiminti iškiliausias Šiaulių krašto asmenybes, puoselėti miesto bendruomeniškumo jausmus.

Plačiau...

2019-11-11
Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka TD19/1 grupės mokiniams. Ši pamoka buvo skirta Šiaurės šalių literatūros savaitei, kurios tema šiemet „Šventės Šiaurės šalyse“.

Plačiau...

2019-11-07
Minint žymios lietuvių poetės S. Nėries (1904 - 1945) 115-ąsias gimimo metines, Statybos skyriaus bibliotekos skaitykloje veikia parengta literatūrinė paroda „Salomėja Nėris - Lietuvos lakštingala“.

Plačiau...

2019-11-07
Mechanikos skyriaus bibliotekoje vyksta knygų paroda „Gyvenk sveikai“. Kviečiame apsilankyti ir susipažinti su leidiniais. Paroda veiks iki lapkričio 29 dienos.

Plačiau...

2019-10-10
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje surengta knygų paroda, skirta Pasaulinei košės dienai.

Plačiau...

2019-09-27
Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje atvirukų paroda - „Perliukas". Deimantės Negreckytės-Budrienės darbų paroda skaitykloje.

Plačiau...

2019-10-08
Nuo 2019 m. spalio 4 d. Statybos skyriaus bibliotekoje eksponuojama mokinių kūrybinių darbų paroda ,,Tamsus miestas".

Plačiau...

2019-10-06
Kaip estetiškai sutvarkyti aplinką ir namus sužinosite apsilankę Statybos skyriaus bibliotekoje.

Plačiau...

2019-09-27
Centro/Technologijų skyriaus bibliotekoje „Rudeninės spalvos“ tapyboje ant šilko. Mokytojos Ingridos Špūraitės-Grinkienės darbų paroda skaitykloje.

Plačiau...

2019-09-23
Prekybos ir verslo skyriaus biblioteka kviečia aplankyti naują parodą, skirtą Lietuvos socialinio darbuotojo dienai paminėti ir atrasti naujus mokymosi būdus, leidžiančius suprasti kitokio buvimo, mąstymo ir veikimo galimybę.

Plačiau...

Rugsėjo mėnuo bibliotekoje ypatingas. Prasidedantys mokslo metai visada reiškia naujas viltis, planus, darbus ir tikslų siekį. Kviečiame visus skaitytojus į atnaujintą biblioteką. Tikimės dalykiško bendradarbiavimo su mokytojais, o mokiniams užduočių atlikimui ir įvairių veiklų vykdymui sukaupėme ir atnaujinome bibliotekos išteklius.

Plačiau...

2019-09-04
Prasidėjus rugsėjui į Buitinių paslaugų skyriaus biblioteką atskuba mokiniai ir mokytojai: grąžinti per vasarą perskaitytas knygas, pasiimti vadovėlių, mokymuisi ir mokymui skirtų leidinių.

Plačiau...

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif