Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


registracija.gif
centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

PEAL: PARTNERSHIPS IN E-COMMERCE SHARING ACTIVITIES AND LEARNING (partneriai)
2017-1-DK01-KA202-034285
 

Dotacijos gavėjas: Tradium Vocational Education and Training school, Randers, Denmark

Projekto biudžetas: 149345.00 Eur

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.


Projekto partnerių susitikimas Danijoje

Lapkričio 1–3 dienomis Danijos „Tradium“ profesinėje mokykloje vyko pirmasis „Erasmus+“ programos strateginių partnerysčių profesinio mokymo projekto Nr. 2017-1-DK01-KA202-034285 „E-commerce sharing activities and learning“ („PEAL“) partnerių susitikimas. Danijos „Tradium“, Olandijos „DaVinci“ ir „Nooderpoor“, Didžiosios Britanijos „Bridgwater & Taunton College“, Ispanijos „Stucom“ atstovai ir Lietuvos Šiaulių profesinio rengimo centro profesijos mokytojai Mindaugas Bartkus ir Aidas Švambaris pristatė savo mokymo įstaigas, aptarė projekto įgyvendinimo eigą, veiklas, diskutavo apie pasiekimus elektroninės komercijos mokymo srityje, socialinėje partnerystėje.
Susitikime dalyvavo ir „Erasmus+“ programos Danijos valstybinės agentūros atstovė Johanne Toft-Petersen, kuri akcentavo pagrindinius projekto vykdymo principus, sąlygas ir įsipareigojimus.
Susitikimo dalyviai susipažino su Tradium mokykla, profesinio mokymo aplinka.

Projekto partnerių susitikimas Barselonoje

Sausio 30–31 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centro atstovai: profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus ir projektų vadovė Kristina Mielienė dalyvavo antrajame „E-commerce sharing activities and learning" (PEAL) Nr. 2017-1-DK01-KA202-034285 partnerių susitikime, Barselonoje  „Stucom“ mokykloje.  Į Barseloną atvyko projektų vadovai ir elektroninės prekybos profesijos mokytojai iš „Tradium“ (Danija), „DaVinci“ ir „Nooderpoor“ (Olandija),  „Bridgwater & Taunton College“ (Didžioji Britanija), „Stucom“ (Ispanija) ir  Šiaulių profesinio rengimo centro. Dalyviai diskutavo apie mokinių, norinčių dalyvauti projekte atrankos reikalavimų. Taip pat aptarti studentų stažuočių biudžetai bei naujai kuriamos informacinės sistemos elektroninės prekybos mokytojams (puslapio) kūrimo gairės. 

Projekto eiga bus viešinama facebook puslapyje:
https://www.facebook.com/PEAL-1886845544977362/

 

 

Mobilumo vizitas Jungtinėje Karalystėje

Balandžio 4 –16 dienomis du prekybos ir verslo skyriaus mokiniai ir profesijos mokytoja vyko į „Partnerships in E-commerce sharing activities and learning“ (PEAL) projekto mobilumo vizitą Anglijoje „Bridgwater and Tauton“ koledže. Dvi savaitės trukusios stažuotės metu mokiniams buvo paskirta užduotis – parengti pasirinktos įmonės elektroninės prekybos plėtojimo strategiją. Vizito metu Šiaulių profesinio rengimo centro profesijos mokytoja ir profesijos mokytojai, iš kitų projekte dalyvaujančių šalių, diskutavo apie elektroninės prekybos programą, kas svarbu rengiant mokomąją medžiagą, pasidalino užduotimis. Visa sukurta medžiaga bus galima naudotis pasibaigus projektui ir tikimąsi, kad tai bus naudinga mokomoji priemonė visų projekto partenerių šalių mokymo įstaigoms.

 

 

Mobilumo vizitas Lietuvoje

Gegužės 21 dieną prekybos ir verslo skyriuje sutikti „Partnerships in E-commerce sharing activities and learning“ (PEAL) dalyviai: 10 mokinių iš Danijos, Olandijos, Ispanijos ir Anglijos mokyklų taip pat jų profesijos mokytojai. Mobilumo vizito, trukusio dvi savaites, metu mokiniai gavo užduotis – plėtoti, sukurti elektroninės parduotuvės veikimo strategiją. Stažuotės metu mokytojai dalyvavo konferencijoje, kurioje dalinosi patirtimi apie savo šalyje veikiančių elektroninių parduotuvių veiklą.

 

Projekto partnerių susitikimas Olandijoje

Birželio 26-27 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centro atstovai: profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus ir projektų vadovė Kristina Mielienė dalyvavo trečiajame „E-commerce sharing activities and learning" (PEAL) Nr. 2017-1-DK01-KA202-034285 projekto partnerių susitikime, Olandijoje „Noorderpoort“ mokykloje. Iš įvairių Europos šalių susirinkę projekto partneriai teikė idėjas apie tolimesnį projekto vystymą, svarstė, kaip gerinti mokinių ir profesijos mokytojų vizitų kokybę, diskutavo apie projekto galutinį tikslą – elektronines prekybos mokymo gairių sukūrimą.

 

 Projekto partnerių susitikimas Jungtinėje Karalystėje

2018 m. lapkričio 12 – 14 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centro projekto vadovė Kristina Mielienė ir Prekybos ir verslo skyriaus mokytoja Rasa Jarošienė dalyvavo „Erasmus+“ programos projekto „Partnerships in E-commerce sharing activities and learning“ partnerių susitikime Jungtinėje Karalystėje. Susitikimo metu aptartos tolimesnės projekto eigos gairės, aptartos mokinių projekto veiklų, kelionių, apgyvendinimo klausimai.

 

Mobilumo vizitas Olandijoje

2019 m. kovo 3 – 16 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus mokinės Gabrielė Rusteikytė, Gabrielė Vaitiškytė ir profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus dalyvavo projekto „Erasmus+“ programos projekto „Partnerships in E-commerce sharing activities and learning“ veiklose Olandijoje. Stažuotės metu mokinės koregavo ir optimizavo santechnikos paslaugas teikiančios įmonės internetinį puslapį, prisidėjo kuriant socialinės medijos strategiją. Visos savaitės metu vyko konsultacijos su įmonės darbuotojais. Mokinės sužinojo naudingos informacijos apie socialinės medijos strategiją, paieškos sistemų optimizavimą.

 

Mobilumo vizitas Ispanijoje

2019 m. kovo 31 d. – balandžio 13 d.  Prekybos ir verslo skriaus mokinės Emilija Slizevičiūtė, Karolina Daučionaitė ir mokytoja Rasa Jarošienė dalyvavo „Erasmus+“ programos projekto „Partnerships in E-commerce sharing activities and learning“ veiklose Ispanijoje. Dvi savaites mokiniai iš 4 skirtingų pasaulio šalių (Danijos, Olandijos, Anglijos ir Lietuvos) atliko praktiką vietinėse Ispanijos įmonėse. Šiaulių profesinio rengimo centro mokinės  stažuotės metu  susipažino su įmonės veikla, elektroninės prekybos veikimo principu, marketingo sistema. Įgyta patirtis aktuali ir įdomi. Vietiniai darbuotojai šiltai pasitiko mokines ir nuoširdžiai dalinosi žiniomis, todėl projekto dalyvės giliau pažino naują kultūrą ir užmezgė naujus ryšius.

 

 

 


 


 

 

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif