Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


registracija.gif
centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Praūžė tradicinė „Polkos ir pyrago“ vakaronė

2015 11 30


Š. m. lapkričio 25 d. Buitinių paslaugų skyriuje praūžė tradicinė „Polkos ir pyrago“ vakaronė, kurios tema šiais metais – „Vilnos paslaptys“. Vakaronė sukvietė gausų būrį Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių, mokytojų, administracijos darbuotojų. Prie dalyvių prisijungė ir svečiai iš Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos. Susirinkusiuosius linksmino muzikantai iš Kelmės ir Užvenčio.
Renginio metu buvo organizuota paroda „Viskas apie vilną“. Vakaronės dalyvių komandos paruošė stendus parodai, o ūkininkas Raimondas Neverdauskas sudarė galimybę dalyviams ir svečiams iš arti apžiūrėti ir susipažinti su jo auginamomis alpakomis.
Vakaronės metu mokiniai pristatė savo iškeptus pyragus, šoko, dainavo, atliko įvairias užduotis. Smagiausia užduotis visiems buvo mezgimo pamoka. Mokiniai taip pat dalyvavo edukacinėje pamokėlėje „Žemaičių krašto audimo iš vilnos raštai ir spalvos“, kurią pristatė Tauragės r. Lauksargių pagrindinės mokyklos mokytoja Ona Jasevičienė.
Šauniausia komanda šiais metais pripažinta Buitinių paslaugų skyriaus bendrabučio komanda.
Vakaronės organizatoriai - mados teatro studija „Svajokliai“ ir Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių taryba - dėkoja vakaronės rėmėjams UAB „Verbūnų duona“, UAB „Žemaitijos pienas“ Šiaulių filialui, UAB „Gorila reklama“ ir visiems renginio dalyviams už šiltas šypsenas bei gražias emocijas.
 

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif