Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


registracija.gif
centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Šiaulių miesto ir apskrities bendruomenę suvienijo bendras tikslas

2015 12 01


Paskutinę rudens dieną Šiaulių dailės galerijoje šventinis šurmulys subūrė penkiolika miesto ir apskrities mokyklų. Trečius metus vykusio projekto „Susitinkam po reklamos“ dalyviai rinkosi vedini kilnaus tikslo – parengti ir padovanoti Šiaulių vaikų globos namams dalelę bendrumo, Kalėdinės nuotaikos ir žinoma – dovanų!
Tai Šiaulių profesinio rengimo centro inicijuotas, kūrybinis mokinių pilietines ir ekologines idėjas viešinantis projektas, kurio organizatoriai – vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniai ir mokytojai. Reklamos perteklius informacinėje erdvėje verčia perjungti televizijos kanalą ar praleisti žurnalo puslapį, tačiau ši socialinės reklamos akcija sukvietė didžiulį kiekį geranoriškai, linksmai nusiteikusių jaunuolių ir mokytojų. Ekologines idėjas skleidžianti projekto idėja skatina ne tik panaudoti antrines žaliavas, rūšiuoti atliekas, bet ir puoselėti ekologiškumą mūsų mintyse. Socialiniame projekte dalyvavo arti 100 Šiaulių miesto ir regiono 8-12 klasių mokinių ir apie 30 juos lydėjusių mokytojų. Mūsų draugai ir dalyviai: Kuršėnų Pavenčių mokykla, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, Šiaulių Didždvario gimnazija, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija, Šiaulių suaugusiųjų mokykla, Šiaulių sporto gimnazija, Radviliškio Lizdeikos gimnazija, Radviliškio Vaižganto progimnazija, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla, Šiaulių r. Bubių mokykla, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, Šiaulių „Santarvės“ gimnazija, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla.
Renginio metu vyko kūrybinės dirbtuvės, kurių metu komandos kūrė Kalėdinius žaislus, rašė palinkėjimus, rinko dovanas Šiaulių vaikų globos namų auklėtiniams. Pakviesti į renginį jie taip pat kūrė ir dalijosi mintimis, o šios įstaigos atstovė Virginija kuo nuoširdžiausiai dėkojo visiems dalyviams už dovanas, o svarbiausia – už dėmesį.
Suneštinis vaišių stalas ir gera nuotaika įkvėpė visus geriems darbams ir Adventiniam susikaupimui. Projekto rezultatas – Kalėdų eglė, kurią kiekvienas turėjo galimybę papuošti savo žaisliuku ir šiltu palinkėjimu. Taigi mieli vaikų globos namų auklėtiniai – dalijamės bendrumu ir artėjančių švenčių nuotaika su Jumis!
Šiaulių profesinio rengimo centro bendruomenė ir projekto organizatorės L. Mišeikienė ir R. Chvoinikovienė dėkoja Šiaulių dailės galerijai, UAB „Šiaulių popierius“, UAB „Reklamos diktatorius“ bei visiems prisidėjusiems prie šios gerumo akcijos.
Iki susitikimo kitamet! Susitiksim po reklamos!

Daugiau nuotraukų facebook paskyroje Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius
 

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif