Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


registracija.gif
centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Projektas „Keliauk maloniai“ tęsiamas ir 2016 metais

2016 03 01


Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenės ir socialinių partnerių – UAB „Busturas“ – iniciatyvos dėka, tarpmiestiniai autobuso maršrutai Šiauliai-Vilnius ir Vilnius-Šiauliai nuo kovo 1-osios vėl kvepės šokoladiniais keksais ir kava: nuo š.m. kovo 1 d. iki gegužės 31 d. projektas „Keliauk maloniai“, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos paskelbtas ir apdovanotas 2015 - ųjų metų respublikinio profesinio mokymo gerosios patirties konkurse kaip inovatyviausias, bus tęsiamas.
Šiais metais į projekto įgyvendinimą bus įtraukti 26 Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai, besimokantys padavėjo ir barmeno, virėjo, kelionių agento bei apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybių.
Š. m. vasario 29 d. projektas „Keliauk maloniai“ buvo pristatytas Šiaulių profesinio rengimo centro bendruomenei. Po projekto pristatymo gerai nusiteikę projekto dalyviai dalinosi pirmaisiais savo įspūdžiais UAB „Busturas“ autobuse – mokiniai apžiūrėjo jo vidų bei priemones, kurias naudos kelionės metu. Eismo saugumo ir darbų saugos viršininkas Stasys Bučas mokinius supažindino su saugaus elgesiu instruktažu atliekant praktiką autobuse. Projekto pristatyme dalyvavę UAB „Busturas“ atstovai – eksploatacijos direktorius Vilius Laužikas bei užmiestinių pervežimų ir autobusų stoties vadovas Ruslanas Butkaliuk – kartu su partneriais pasidžiaugė sėkmingu bendros idėjos tęstinumu.
 

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif