Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


registracija.gif
centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Mokymosi vizitas Tenerifėje

2016 05 02


Balandžio 24 – 30 dienomis buvo organizuotas trečiasis ir paskutinis VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos vykdomo Erasmus+ projekto „Profesinio mokymo metodikos ir praktikos pritaikymas ES šalyse skirtingų gebėjimų mokiniams” mokymosi vizitas Tenerifėje, Ispanijoje, į kurį vyko Prekybos ir verslo skyriaus vedėja dr. Renata Veršinskienė ir vyr. profesijos mokytoja Aldona Kairienė kartu su kolegomis iš VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos ir Mažeikių politechnikos mokyklos.
Vizito tikslas – kelti pirminį profesinį mokymą organizuojančių ir vykdančių asmenų kvalifikaciją, tobulinti vadybines, dalykines, IT naudojimo kompetencijas, siekiant suteikti naujų impulsų profesinio mokymo kokybei gerinti savo organizacijoje.
Profesinio mokymo specialistų grupė lankėsi IES María Pérez Trujillo ir IES San Marcos profesinio rengimo centruose, kuriuose rengiami padavėjo barmeno, virėjo, virtuvės šefo ir kitų specialybių darbuotojai, turėjo galimybę stebėti mokymo procesą. Dalyvius iš Lietuvos šiltai sutiko padavėjo ir virėjo profesijos mokiniai su mokytojais. Lietuvos ir Ispanijos draugystei sutvirtinti net paruošė skanius pietus pagal specialiai parengtą meniu.
Profesinio mokymo specialistai savo kompetencijas tobulino lankydamiesi ir penkių skirtingų restoranų komplekse, įsikūrusiame vienuolyne, kur praktiką atlieka profesinių mokyklų mokiniai.
IEC TEMIS koordinatoriai suorganizavo įspūdingą ekskursiją, dalyviai aplankė aukščiausią Ispanijos tašką - Teidės snaudžiantį ugnikalnį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, grožėjosi Teidės nacionaliniu parku, lankė medaus ir vyno muziejų, įvairius pietų bei šiaurės Tenerifės miestelius.
Vizito pabaigoje visiems dalyviams buvo įteikti sertifikatai ir Europass mobilumo dokumentai.
Mokymosi vizito refleksija: profesinio mokymo specialistai susipažino su Ispanijos švietimo sistema, mokymo metodikos ir praktikos pritaikymu skirtingų gebėjimų mokiniams, virėjų mokymo programos mokytojai pagilino Ispanijos patiekalų gamybos kompetencijas, aptarė patiekalų paskirtį, padavėjų mokymo programos mokytojai pagilino žinias patiekalų patiekime, gėrimų parinkime įvairių progų metu, aptarė šalies kultūrą, papročius, pagilino anglų kalbos žinias, kai kurias naujoves profesijos mokytojai taikys pamokose bei rengdami virėjo, padavėjo ir barmeno neformaliojo profesinio mokymo programas.

Parengta pagal VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos informaciją.

Erasmus+ programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir finansuoja Europos Komisija. Šis pranešimas atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.


 

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif