Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Naudinga patirtis tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Open readings 2021“

2021 03 19


Kovo 16-19 dienomis vyko virtuali 64-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Open readings 2021“. Konferencijos moksleivių sesijoje dalyvavo Mechanikos skyriaus mokinys Vytenis Karpis. Jis, padedant mokytojams Aistei Grajauskienei ir Simonui Daukšui, parengė stendinį pranešimą ir pristatė profesinio praktinio mokymo metu mokinių pagamintą automobilio šviesų imitavimo stendą.

„Open readings“ – tai tarptautinė akademinė platforma, skirta studentams ir jauniesiems tyrėjams iš viso pasaulio pristatyti savo vykdomus mokslinių tyrimų rezultatus ir praktiką fizikos ir gamtos mokslų srityse. Į konferenciją buvo kviečiami gamtos mokslais besidomintys ir eksperimentuoti mėgstantys moksleiviai pristatyti savo mokslinius darbus, tyrimus bei eksperimentus.

64-oji tarptautinė mokslinė konferencija, skirta fizikos ir gamtos mokslų studentams, subūrė mokslininkus diskutuoti, mokytis, keistis ir dalytis savo moksline patirtimi, susitikti su pagrindiniais ekspertais ir mėgautis įdomia programa. Konferencijos metu vyko žinomų ir pripažintų mokslininkų paskaitos, studentų tyrimų pristatymai. „Open readings 2021“ suteikia galimybę studentams ir doktorantams, atliekantiems savo mokslinius tyrimus, pristatyti juos didesnei auditorijai, gauti konstruktyvios kritikos ir naudingų patarimų.
Visa konferencija vyko anglų kalba.

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif