Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Respublikinis socialinio plakato konkursas „Šalia mūsų ar už sienos“

2021 05 21


Kovo – balandžio mėnesiais bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai buvo kviečiami dalyvauti socialinio plakato konkurse „Šalia mūsų ar už sienos“. Konkursą organizavo Klaipėdos Vitės progimnazija kartu su partnere - Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešąja biblioteka, o konkursą globojo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
Konkurso dalyviai buvo kviečiami sukurti socialinį plakatą, kuris skatintų toleranciją ir specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių įtrauktį, perduotų svarbią žinią, kad mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, turi tokias pačias teises ugdytis bendrojo ugdymo mokykloje su kitais bendraamžiais, būti lygiaverčiais mokyklos bendruomenės nariais.
Konkurse dalyvavo Statybos skyriaus mokiniai, kurie pasitelkę savo kūrybinius gebėjimus ir idėjas sukūrė socialinius plakatus. Nedas Misius, Edvinas Žvirgždas ir Paulius Krištopaitis tapo II vietos laimėtojais savo amžiaus grupėje. Mokinius dalyvauti konkurse paskatino specialioji pedagogė Kristina Rimeikienė, socialinė pedagogė Egle Remeikienė ir profesijos mokytoja Vilma Grigaliūnaitė.
Konkursiniai darbai nuo gegužės 7 d. iki gegužės 28 d. eksponuojami Klaipėdos Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje. Vėliau konkurso nugalėtojų darbų parodą planuojama eksponuoti ir kitose savivaldybėse.

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif