Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Fotografija – apjungiantis socialinis reiškinys

2021 06 25


Birželio 23 d. Fotografijos muziejuje Šiauliuose atidaryta Šiaulių profesinio rengimo centro fotografo specialybės mokinių baigiamųjų darbų paroda „Kontaktas“. Prisilietimas, jungtis, ryšys – kaip niekad aktualūs žmonijai šiandien pandemijos akivaizdoje. Ryšių, jungčių nutraukimas sąlygoja visuotinės tvarkos suardymą, apsivalymo nebuvimą, chaoso teorijas.
Jaunieji fotografai drąsiai, bet tuo pačiu jautriai interpretavo „Kontakto“ tema ir geriausius savo darbus eksponuoja parodoje. Savo darbą parodai atrinko ir kartu su mokiniais eksponuoja bendrabučio auklėtoja Rūta Balčiūnienė.
„Kontaktas“ – tai pokalbis su visuomene vaizdu, o pokalbį akordeono garsais parodos atidaryme interpretavo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinė Miglė Dambrauskaitė su mokytoja eksperte, Šiaulių garbės piliete Maryte Markevičiene.
Parodos organizatoriai – Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus fotografo specialybės profesijos mokytojai Renata Chvoinikovienė, Lina Mišeikienė, Rolandas Parafinavičius.

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif