Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Centre startuoja Steam, Steam Junior programos

2021 10 13


Spalio 12 d. pasirašytos 7 sutartys su Šiaulių miesto savivaldybės administracija dėl miesto biudžeto lėšų skyrimo Steam ir Steam Junior programų įgyvendinimo Šiaulių profesinio rengimo centre.
Steam programa skirta Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių praktiniams gebėjimams ugdyti gamtos mokslų, informacinių technologijų ir inžinerijos srityse.
Steam Junior programa skirta didinti Šiaulių miesto bendrojo ugdymo įstaigų 1-4 klasių mokinių susidomėjimą gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija ir matematika, ugdyti mokinių kūrybiškumo ir iniciatyvumo kompetencijas.
Šiais metais didžiausio susidomėjimo sulaukė Statybos skyriaus profesijos mokytojų siūlomos Steam Junior programa „Būk išradėjas su Solidworks Apps for Kids“ ir Steam programa „Braižymas ir kompiuterinis projektavimas AutoCad programa“. Kiekvieną iš šių programų pasirinko 3 miesto mokyklos. Iš viso Steam ir Steam Junior programas Šiaulių profesinio rengimo centre pasirinko 11 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų, programų įgyvendinimui skirtas 13 tūkst. Eur. finansavimas 2021 m.
Bendradarbiaujant su Šiaulių m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi netrukus centro praktinio mokymo dirbtuvėse ir laboratorijose prasidės ir kitos veiklos miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams - technologijų pamokos, ankstyvojo profesinio orientavimo programos „Opa“ užsiėmimai - tai numatyta Šiaulių miesto ekonominės plėtros ir investicijų pritraukimo strategijoje.

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif