Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


registracija.gif
centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

Automobilių salonų ir minkštų baldų restauratorius

Samanta Rimeikytė, automobilių salonų ir minkštų baldų restauratoriaus specialybės absolventė

Samanta Rimeikytė.jpg

Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyrių pasirinkau dėl kėlių priežasčių: tikėjau, kad ši mokykla man padės atrasti save, leis tobulėti, o svarbiausia, čia aš jausiuosi gerai. Taip manydama, aš neklydau. Šiuo metu mokausi Automobilių salonų ir minkštų baldų restauratoriaus specialybės trečiame kurse. Manau, kad tai labai įdomi ir naudinga specialybė – per šiuos tris mokymosi metus įgijau daug naudingų žinių, o svarbiausia – galėjau jas pritaikyti ir praktikoje. Tikiu, kad baigusi mokyklą ir toliau galėsiu užsiimti savo mėgstama veikla, siejant savo gyvenimą būtent su šia specialybe.

Samanta

Rezultatai, kurių pasiekė Samanta per šiuos trejus mokymosi metus mokykloje verčia didžiuotis mūsų mokyklos bendruomenę. Ji, kaip savo srities profesionalė yra išugdžiusi ne tik puikius praktinius technologinius įgūdžius, kurių dėka geba kokybiškai susitvarkyti net su pačiomis sudėtingiausiomis darbinėmis kombinacijomis, bet tuo pačiu geba išgryninti ir būsimas vizualizacijas, jų sprendimus, pritaikytus nuolat kintančiai rinkai. Be to, net ir skirdama tiek savo brangaus laiko specialybės mokymuisi, Samanta taip pat dalyvauja ir įvairiuose projektuose už mokyklos ribų.
Samanta yra viena iš tų, kurie geba priimti brandžius sprendimus ir atitinka visas profesines vertybines nuostatas. Tuo tarpu, apie save kalba labai kukliai.

Skyriaus bendruomenė
 

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif