link
Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

Konditeris

Kristina Linkienė, konditerio specialybės absolventė

Kristina Linkienė.jpg

Į Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus konditerio specialybę įstojau mokytis vedama noro įgyti naujų žinių, praktikos bei patobulinti savo įgūdžius. Nuo vaikystės močiutė ir mama manyje išugdė ir išlavino gero skonio supratimą: kad maistas ne tik mūsų organizmo „varomoji jėga“, bet ir skonis, gaminio cheminė sudėtis, produktų kokybė (natūralumas) bei estetinis gaminio pateikimas. Visa tai mane skatina kruopščiai ir atsakingai perteikti savo gaminiuose.
Jau kurį laiką, konditerija yra ne tik mano hobis, bet ir minčių, idėjų ir vaizduotės realizavimas. Dalyvaudama konditerijos teoriniuose ir praktiniuose užsiėmimuose sužinojau daug naujos ir man naudingos informacijos. Dalyvavimas popamokinėje veikloje, praktiniai užsiėmimai su mokiniais iš miesto gimnazijų, bendravimas su jais, jų supažindinimas su konditerio specialybe man suteikė daug malonių akimirkų. Prisidėdama prie kasmetinio „Kalėdinio miestelio“ kūrimo ir kepimo, atsakingai ir su didžiuliu jauduliu atlikau man patikėtą darbą.
Tikiu, kad mokymų metu įgytos žinios ir mokytojų atskleistos konditerijos subtilybės sutvirtins mano gebėjimus ir padės ateityje sukurti daug konditerinių šedevrų.
 

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif