link
Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

Logistas ekspeditorius

Edgaras Šimaitis, logisto-ekspeditoriaus specialybės absolventas

Edgaras Šimaitis.jpg

Pasirinkau logisto-ekspeditoriaus specialybę neatsitiktinai. Dirbu labai panašų darbą, chemijos įmonėje esu pardavimų vadovas, gebu nevaržomai komunikuoti ir įtikinti pirkėją pirkti produktą, todėl nutariau pasitobulinti ir įgyti daugiau žinių ir praktinių įgūdžių, kad galėčiau ne tik parduoti produktą, bet ir kompetentingai sudaryti maršrutus, kad klientas gautu siuntą kuo greičiau, saugiau ir pigiau.
Labai patinka keliauti, tad ši specialybė yra tik dar didesnis paskatinimas, nes galėsiu tinkamai sudėlioti keliones planus ir maršrutus.
 

Dovilė Latonaitė, logisto-ekspeditoriaus specialybės absolventė

Dovile Latonaite.jpg

Baigusi 12 klasę net nemaniau, kad kada nors mokysiuos profesinėje mokykloje logisto-ekspeditoriaus specialybės. Tačiau vis ieškodama vietos, kur galėčiau realizuoti ir atrasti save, radau puikią alternatyvą derinti įvairius pomėgius, kurie užima daug mano laiko, su mokslu. Kadangi šios specialybės mokoma nuotoliniu būdu, tai buvo pagrindinis faktorius, kodėl rinkausi įstoti ir išmėginti savo jėgas šioje srityje.
Džiaugiuosi, kad turėjau puikią galimybę įgyti paklausią specialybę, susipažinti su puikiais bei kvalifikuotais pedagogais, kurie teikia kokybiškas žinias.
Esu atsakinga, komunikabili, siekiu atlikti visas skirtas užduotis sąžiningai ir laiku. Todėl, manau, tai lemia ir gerus mano mokymosi rezultatus.
Esu žmogus, užsibrėžiantis tikslus ir jų atkakliai siekiantis. Visada išnaudoju kiekvieną man suteiktą gyvenimo galimybę.

Evelina Monkevičienė, logisto-ekspeditoriaus specialybės absolventė

Evelina Monkevičienė.jpg

Rinkausi logisto-ekspeditoriaus specialybę, nes norėjau naujų iššūkių gyvenime. Turiu reikiamas asmenines savybes tinkamai atlikti šį darbą: esu atsakinga, kruopšti, stropi, motyvuota. Mokydamasi siekiu pasisemti kuo daugiau naujų žinių ir tobulėti visapusiškai. Puikiai dirbu savarankiškai ir komandoje, nepasimetu stresinėse situacijose, gebu puikiai koordinuoti kitų darbą. Mokėjimas teisingai pildyti vežimo dokumentaciją (muitinės deklaracijas, licencijas, važtaraščius) bei apskaitos dokumentaciją tikrai pravers ateityje siekiant sklandžiai dirbti.
Savo pavyzdžiu siekiu paskatinti ir kitus, jau turinčius įgytą išsilavinimą kitose srityse, kad visada galima bandyti išmokti daugiau ir į įvairias situacijas pažiūrėti iš skirtingų pusių.

Gintarė Vėjelė, logisto-ekspeditoriaus specialybės absolventė

Gintare Vejele.jpeg

Būdama trijų vaikų mama ir šiek tiek „užsisėdėjusi“ namuose, po truputį norėdama grįžti į darbo rinką, įgyti naujų žinių ir įgūdžių bei atsitraukti nuo namų rutinos, nusprendžiau ir vėl mokytis. Patraukliausia ir įdomiausia pasirodė logisto-ekspeditoriaus specialybė, tad nutariau pasinaudoti galimybe ir vienerius metus jos pasimokyti. Esu atsakinga, pareiginga, darbšti, organizuota, komunikabili, labai užsispyrusi ir siekianti tikslo, patinka ieškoti informacijos, planuoti, dėlioti kas po ko turi sekti, smagu laiku ir kokybiškai išspręsti iškilusius iššūkius.
Manau, jog papildoma specialybė tik padidina galimybes greičiau įsidarbinti ir tapti universalesne darbuotoja.

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif