link
Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
mokykla_be_covid.png
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

Siuvėjas

Ieva Dovidaitytė, siuvėjo specialybės absolventė

Ieva Dovidaityte.jpg

Siuvimas mane domino nuo pat vaikystės. Tuomet siuviniai buvo maži ir jais rengdavau savo ir draugių lėles. Vėliau šį pomėgį primiršau ir prisiminiau tik baigusi vidurinę mokyklą. Norėdama realizuoti savo pomėgį siūti ir supratus, kad mano įvairiems meniniams sumanymams įgyvendinti trūksta profesionalių žinių, nusprendžiau mokytis Šiaulių profesinio rengimo centre siuvėjo specialybės. Besimokydama šios specialybės, išmokau sukonstruoti, sukirpti ir pasiūti drabužį. Įgijau žinių apie siuvimo medžiagas, išmokau dirbti su įvairiais siuvimo įrengimais.
Įgytos žinios ir patirtis suteikia galimybę imtis vis didesnių ir įdomesnių darbų. Su malonumu kuriu rankines ir kuprines, kuriomis džiaugiasi artimieji ir draugai. Kiekvienai merginai ši specialybė labai reikalinga ir naudinga. Ji leidžia susikurti sau išskirtinį garderobą, atsiskleisti meniškai asmenybės pusei, suteikia pasitikėjimo savimi.

 

Jurgita Udrienė, siuvėjo specialybės absolventė

Jurgita Udriene.jpg

Rankdarbiai mane lydi visą gyvenimą. Megzti, močiutės pamokyta, pradėjau penkerių metų, o prie siuvimo mašinos sėdau būdama šeštoje klasėje.
Išmokti siuvėjos amato buvo mano vaikystės svajonė. Dar 11-oje klasėje svajojau būti drabužių dizainere ir kurti bei siūti pačius gražiausius ir originaliausius drabužius. Bet gyvenimas nubloškė visiškai į kitą pusę. Užmiršau ne tik siuvimo mašiną, bet ir kaip adatą rankoje laikyti. Gimusi dukra apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom. Ji manyje pažadino kūrybiškumą. Vėl prisiminiau siuvimo mašiną, pradėjau siūti dukrai, šeimai.
Todėl pasitaikius galimybei mokytis siuvėjos amato Šiaulių profesinio rengimo centre - net nesudvejojau. Čia aš išmokau kirpti ir siūti drabužius, sužinojau kitų siuvėjos amato paslapčių.
Esu atvira kūrybiniams iššūkiams. Jie man sukelia padrąsinantį adrenalino antplūdį, suteikia patirties ir yra puiki galimybė patikrinti save, atrasti naujas erdves kūrybiniame pasaulyje.

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif