Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Juridinių asmenų registras
Kodas 300039668

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 25 89
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas info@sprc.lt


registracija.gif
centro_taryba_4.gif
viesieji_pirkimai.gif
darbdaviams_2.gif
suaug_mok_2.gif
paslaugos_2.gif
fb_korupc.gif
patycios_stop.gif
rupinkis_sveikata.gif
fb_sprcs.gif

Smulkiojo verslo organizatorius

Kristina Linkienė, smulkiojo verslo organizatoriaus specialybės absolventė

smulkusis verslas_Kristina Linkiene.jpg

2017 metais baigiau Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriuje konditerio specialybę. Jau kurį laiką konditerija yra ne tik mano hobis, bet ir minčių, idėjų bei vaizduotės realizavimas.
Vedama troškimo įkurti savo nedidelį konditerijos cechą ir įstojau mokytis į Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyrių, į smulkiojo verslo organizatoriaus specialybę. Esu ne vienerius metus dirbusi prekyboje, tad pardavimų subtilybės man yra žinomos. Studijuojant pardavimų bei darbo planavimą ir organizavimą, marketingo pagrindus, įmonės apskaitą ir dokumentų valdymą, personalo vadybą, verslo teisę ir ekonomiką, įgytos žinios praktiniuose mokymuose padės įgyvendinti mano svajonę.
Dalyvaudama mokyklos teoriniuose ir praktiniuose mokymuose sužinau daug naujos ir man naudingos informacijos. Mokytojų atskleistos smulkiojo verslo subtilybės apie atsakingumą, bendradarbiavimą, komunikavimą ir iniciatyvumą, sutvirtins mano gebėjimus ir padės ateityje man įsteigi nedidelę savo konditerijos įmonę bei stebinti savo sukurtais konditeriniais šedevrais. Esu labai žingeidi ir imli, viską norisi išbandyti ir patirti: gražiai mezgu, dekoruoju savo namus, daug laiko praleidžiu su savo mylima šeima keliaudami po gražiausius Lietuvos ir artimojo užsienio kampelius. Esu draugiška ir empatiška, visada ištiesiu pagalbos ranką artimam ir draugui. Mėgstu bendravimą bendraminčių kompanijose. Pareiginga, turinti itin didelį atsakomybės jausmą už save ir šalia esantį žmogų.
 

lama_bpo_baneris.jpg
eduka.gif
elankos.gif
Europass.png
logo.jpg
geriausi.jpg
OPA-baneris.jpg
elektronine biblioteka korelis.jpg
savu keliu logo.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes_.gif